Select Page

EnGenius

EnGenius yra belaidžio ryšio ir radijo dažnių (RF) technologijų pramonės ekspertas įmonėms, paslaugų teikėjams ir vartotojams. Bendrovė nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekdama išlaikyti konkurencinį pranašumą ir teikti naujoviškus tinklo sprendimus. Be to, visi EnGenius gaminiai yra 100% pagaminti Taivane ir yra sertifikuoti pagal ISSO 9001 ir ISO 13001, įrodančius aukštą gaminių kokybę. „EnGenius“ turi penkis filialus JAV, Kanadoje, Dubajuje, Singapūre ir Nyderlanduose, kurie siūlo greitą aptarnavimą ir regioninę techninę pagalbą.

Šis pardavėjas siūlo platų PoE jungiklių pasirinkimą, vidaus ir lauko belaidžio tinklo produktus ir belaidžius tinklinius tinklus tiek MVĮ, tiek įmonių rinkoms. Kaip pirmaujantis pasaulyje belaidžio tinklo tiekėjas, EnGenius yra pripažintas visame pasaulyje tokiais apdovanojimais kaip 2019 CE Pro Best Award. , Best of Interop 2015 finalist Award, Taiwan Excellence Award, Red Dot Design Award ir Computex d&i Awards.

EnGenius produktai naudojami daugelyje rinkos sektorių, tokių kaip svetingumas, administravimas, transportas ir švietimas.

EnGenius Distri

Susijusios specialybės:

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Michał Sobieski

Junior Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl