Select Page

Advantech

Advantech buvo įkurta 1983 m. ir yra Taivane. Įmonė yra neabejotina pramonės, transporto ir energetikos automatizavimo sistemų paslaugų ir sprendimų lyderė. „Advantech“ pajamos 2010 metais siekė tik 231 mln. USD, o 2017-aisiais – jau 1,45 mlrd. Įmonė vis dar vystosi labai dinamiškai, kiekvienais metais fiksuoja bent 10% didesnes pajamas (YoY) (valdybos prognozuojamas augimas – 8%). Įmonės finansiniai rezultatai labai gerai parodo pramonėje slypintį potencialą. 2000 metais išmaniosios gamyklos buvo retenybė, dabar „Advantech“ išsikėlė tikslą modernizuoti visas gamyklas pagal „Pramonė 4.0“ planą.

Advantech visame pasaulyje

2017 m. „Advantech“ dalis visų pardavimų pramonės rinkai iš eilės sudarė 28% Amerikos, Kinijos – 32%, Azijos – 14%, o Europos – 17%. Verta atkreipti dėmesį į itin didelę dalį Amerikos rinkoje, kur toks rezultatas įrodo, kad įranga yra aukščiausios kokybės, o gamintojo siūlomi sprendimai puikiai atitinka kliento poreikius. Įmonės dalis IPC (Industrial PC) segmente viršija 32%, šis skaičius nuosekliai auga, atsiliekant nuo artimiausios konkurencijos (Siemens, žemiau 18%). Lenkijoje Advantech turi didelę infrastruktūrą, skirtą Lenkijos ir Rytų Europos rinkai palaikyti, todėl Lenkijos rinkai itin paprasta techninė pagalba ir prieiga prie sprendimų pristatymų. Kiekvienais metais Advantech apdovanojama už pirmąją vietą tokiuose konkursuose kaip Worldwide Industrial PC arba Taiwan Excellence.

Pasaulinis palaikymas

Advantech, dėl labai gerai išvystyto biurų tinklo, leidžia techninę pagalbą teikti bet kurioje pasaulio vietoje įsteigtam projektui. Be to, užsienio klientai, perkantys sprendimus ir įrenginius iš kitos šalies, savo įrangą gali aptarnauti tiesiogiai savo šalyje, nesiunčiant jos į užsienį. Ši parinktis leidžia mums padėti mūsų vietiniams integratoriams, įgyvendinantiems savo sprendimus visame pasaulyje. Gamintojas visame pasaulyje žinomas dėl labai mažo gedimo lygio. Jis pats sukuria komponentus, kurie gali dirbti esant didelei apkrovai net nuo -40 °C iki +80 °C temperatūros diapazone. Šiandien „Advantech“ gamina ir pačius tvirtiausius SSD, kurių gedimų dažnis kasmet mažėja ir 2018 m. pasiekė rekordinį 0,08 proc.

Advantech kuria sprendimus, kurių dėka kiekviena gamykla gali būti modernizuota iki ketvirtosios pramonės revoliucijos lygio (Factory 4.0). iFactory sprendimai pirmiausia skirti įmonėms, norinčioms naudoti išmanias gamyklas, pvz. maisto produktų, elektronikos, automobilių gamintojų ar energijos tiekėjų. Kita vertus, CNC sprendimai yra skirti išmaniajam mašinų stebėjimui. „Advantech“ produktų portfelyje yra daugiau nei 8000 įrenginių, skirtų įvairioms pramonės šakoms – nuo ​​mažų I/O modulių, pramoninių kompiuterių (IPC), įterptųjų skaičiavimo sistemų iki PCI-e kortelių, pramoninių „flash drives“ ir stovo serverių. Advantech platformos siūlo jutimą, stebėjimą ir nuotolinį ryšį su duomenų integravimo ir analizės įrankiais. Dėl to jie idealiai tinka naudoti įvairiuose pramonės sektoriuose. Be to, „Advantech“ siūlo judesio valdymo korteles ir „viskas viename“ sistemas, atitinkančias sistemų integratorių reikalavimus. Advantech sukurti pramoniniai kompiuteriai naudojami pažangiose procesų linijose, serveriuose ir duomenų centruose bei pramoninės automatikos darbo vietose.

Kur rasti Advantech?

Remdamasi turtinga patirtimi, Advantech taip pat sukūrė daugybę sprendimų iš pramoninės automatikos srities, skirtų transporto sektoriui. Tai apima geležinkelių ir kelių transportui skirtus gaminius, be kita ko, automatinio rinkliavų surinkimo, miesto eismo valdymo, greitkelių ir ryšių centrų valdymo įrenginius, taip pat greitkeliuose įdiegtą automobilių tipų atpažinimo sistemą. Advantech sprendimai įprastas sistemas paverčia išmaniosiomis sistemomis, aprūpintomis saugiomis, energiją taupančiomis funkcijomis. Jie skirti rinkoms tokiuose sektoriuose kaip transportas, gamyklų ir mašinų automatizavimas ar debesų infrastruktūra.

Tarp sprendimų, skirtų išmaniosioms gamykloms, Advantech siūlo, pavyzdžiui, UNO sistemas, kurios užpildo iki šiol egzistuojančią atotrūkį tarp IT (informacinės technologijos) ir OT (operacinės technologijos). Pasiūlyme taip pat yra MIC ir ARK, kurie idealiai tinka dirbti pačiomis blogiausiomis sąlygomis (dulkės, temperatūra), o dėl unikalios išplėtimo sistemos su pasirenkamais moduliais klientas gauna precedento neturinčias plėtros galimybes, nepirkdamas papildomų centrinių blokų. .

Taip pat pažymėtini labai funkcionalūs skydiniai kompiuteriai, kortelės ir moduliai bei didelės spartos duomenų apdorojimo ir matavimo, kalibravimo ir bandymo įranga.

Dėl nuolatinių unikalių sprendimų paieškos įmonė nuosekliai plečiasi, jungiasi į smulkesnius subjektus, o tai praktiškai reiškia, kad kiekvienais metais įmonės portfelis auga, o gamintojas jau gali pateikti visus sistemos komponentus, reikalingus modernizuoti ir pristatyti originalius. sprendimai, net programinė įranga.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Marcin Cichecki

Sales Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl