Select Page

Lantronix

Lantronix Inc. yra pasaulinė saugios duomenų prieigos ir daiktų interneto (IoT) išteklių valdymo sistemų tiekėja. Lantronox misija yra tapti ir išlikti pirmaujančiu daiktų interneto sprendimų tiekėju, leidžiančiu įmonėms labai supaprastinti daiktų interneto projektų kūrimą, diegimą ir valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugią prieigą prie duomenų programoms ir jų vartotojams.

Turėdamas daugiau nei dviejų dešimtmečių patirtį kuriant patikimas technologijas, Lantronix yra novatorius, leidžiantis klientams kurti naujus verslo modelius ir panaudoti daiktų interneto galią. Lantronix prekės ženklo sprendimai yra naudojami milijonuose įrenginių, aptarnaujančių kelis rinkos sektorius, įskaitant tokias pramonės šakas kaip duomenų centrai, medicinos paslaugos, saugumas, pramonė, transportas, komercija, finansai, aplinkosauga ir vyriausybė.

Šiuo metu pagrindiniai daiktų interneto ramsčiai yra techninė įranga (įrenginiai) ir tinklai, galimybė valdyti didelius duomenų rinkinius, mobilumas ir įmonės lygio saugumas. Visi minėti IoT aspektai yra pagrindinė Lantronix įmonės interesų ir veiklos sritis. Jos produktai, sprendimai ir paslaugos suteikia galimybę prisijungti (laidiniu ir belaidžiu – Wi-Fi ir per korinį tinklą) ir valdyti daiktus, įskaitant mašinas, įrenginius, jutiklius, kompiuterius. Klientai diegia Lantronix sprendimus įvairiai įrangai – nuo ​​medicinos prietaisų ligoninėse ar komunalinių vandens stebėjimo sistemų iki pramoninės įrangos gamyklose iki didelės galios jungiklių ir maršrutizatorių, kurie yra duomenų centrų pagrindas ir pagrindas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad daugiau nei 25 metus Lantronix padeda įmonėms prisijungti prie interneto – patikimai, išmaniai, saugiai ir greitai!

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl