Select Page

Opengear

Opengear buvo įkurta 2004 m. Įmonės būstinė yra Naujajame Džersyje, o jos gamykla yra Jutoje. Įmonės tyrimų ir plėtros darbai vykdomi Australijoje ir Silicio slėnyje. Bendrovė turi pardavimų biurus Europoje, Azijoje ir JAV. 2017 m. Opengear buvo įtrauktas į Deloitte Technology Fast 500 sąrašą.

Šiandien IT ir ryšių infrastruktūra yra kiekvienos organizacijos pagrindas. Didėjant daiktų internetui, spartus protingas sprendimų priėmimas, patikimas duomenų fiksavimas, nuolatinis ryšys ir tinklo atsparumas kibernetinėms atakoms tampa vis svarbesni.

Opengear sprendimai atitinka šių dienų įmonių poreikius. Opengear“ produktai užtikrina automatizavimą, tinklo atsparumą ir saugumą, reikalingą norint efektyviai ir efektyviai valdyti, sumažinti išlaidas ir užtikrinti veiklos tęstinumą.

Opengear duomenų centrai ir nuotoliniam valdymui skirti sprendimai leidžia techniniams darbuotojams nuolat dirbti ir atlikti techninę priežiūrą bei remontą iš bet kur ir bet kada. Opengear sprendimų funkcionalumo pasekmė – reikšmingas eksploatacinių kaštų sumažinimas ir prastovų eliminavimas. Naudodami Smart OOB™ sprendimus, klientai gauna išmanią automatizavimą ir apsaugą nuo virtualių atakų.

Opengear įrenginiai pagerina tinklo patikimumą, pašalina prastovą, pagerina darbuotojų produktyvumą ir sumažina remonto išlaidas. Konsolių serverių platformos suteikia nuotolinę prieigą prie tinklo įrenginių, galios paskirstymo valdymą ir unikalų matomumą.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl