Select Page

ProLabs

ProLabs yra pirmaujanti tiekėja optinių tinklų infrastruktūros rinkoje, tiekianti aukščiausios kokybės produktus ir novatoriškas technologijas, išlaikanti žemą kainą, palyginti su konkurentais. Visa ProLabs įranga ir priedai yra išbandyti ir užkoduoti laboratorijoje, kad būtų užtikrintas geriausias veikimo lygis.

Per kiek daugiau nei dešimtmetį rinkoje ProLabs tapo vienu inovatyviausių gamintojų vidutinės klasės tinklo produktų rinkoje. Tokią sėkmę paskatino jų misija nuversti OEM gamintojus naudojant aukščiausios kokybės produktus, pagrįstus atvirojo kodo technologija ir labai efektyviu aptarnavimu po pardavimo. ProLabs nuolat investuoja į savo technologijų tyrimus ir plėtrą, siekdama užtikrinti, kad jos produktai išliktų rinkos priešakyje, kartu remdami naujus tiekėjus iš viso pasaulio.

 

Tarp šio gamintojo siūlomų produktų galime išskirti:

  • Siųstuvai-imtuvai,
  • ProLabs DAC ir AOC kabeliai (tiesioginio prijungimo kabelis DAC, aktyvus optinis kabelis AOC),
  • Aktyvūs sprendimai (medijos keitikliai) arba pasyvūs (patch cables).

Įmonė siūlo kompleksinius sprendimus, integruojančius skirtingų tinklų įrenginius. ProLabs medijos keitikliai ir kabeliai yra aukščiausios klasės gaminiai, užtikrinantys dviejų įrenginių sujungimą naudojant skirtingas technologijas.

Susijusios specialybės:

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Michael Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl