Select Page

Silex

Silex Technology veikia daugiau nei 40 metų. Per šį laiką įmonė sukaupė savo patirtį techninės, programinės įrangos ir intelektinės nuosavybės srityse. Silex Technology dukterinės įmonės yra Japonijoje, Kinijoje, JAV ir Vokietijoje. Visi įmonės filialai vadovaujasi nuoseklia politika ir principais:

  • aplinkos apsauga,
  • išlaikyti tinkamą kokybės lygį,
  • bendras veiksmų planas,
  • bendrų vertybių – tobulėjimo, abipusės pagarbos, profesionalumo ir globalizacijos – įgyvendinimą.

Netradicinis Silex inžinierių požiūris į projektavimo darbus ir įmonės technologinės galimybės tiesiogiai virsta aukštu siūlomų sprendimų kokybės lygiu.

Nuolatinis gaminio tobulinimas, išskirtinė prieiga prie Qualcomm Atheros patirties ir strateginės partnerystės su pirmaujančiais puslaidininkių pardavėjais padarė Silex Technology pasauline patikimo Wi-Fi ryšio lydere. Prekės ženklo sprendimai palaiko daugybę įrenginių – nuo ​​medicininės įrangos ir dokumentų vaizdo gavimo produktų iki vaizdo ir skaitmeninių ekranų. Silex prekės ženklo produktai idealiai tinka OEM klientams.

Silex Technology kuria, gamina ir parduoda galutinius produktus, skirtus Wi-Fi ir LAN ryšiui. Jos sprendimų gavėjai daugiausia yra verslo ir verslo vartotojai. Silex pasiūlymą galima suskirstyti į USB serverius, nuosekliųjų įrenginių serverius, belaidžio ryšio infrastruktūros įrenginius, specialius komunikacijos sprendimus ir pristatymų palaikymo sistemas.

Naudojant Silex technologiją, klientai gauna techninės ir programinės įrangos palaikymą iš vieno pardavėjo.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl