Select Page

StarWind

StarWind Software yra saugyklos virtualizavimo pradininkė. Įmonė siūlo produktus, pasižyminčius paprastumu, našumu, prieinamumu ir lankstumu. Įmonė buvo įkurta 2003 m. kaip Rocket Division Software. 2009 metais savininkas (Veeam) padidino įmonės kapitalą ir suteikė jai naują pavadinimą – StarWind.

StarWind buvo vienas iš pirmųjų pardavėjų, pasiūliusių programinės įrangos saugojimo sprendimus 2005 m., o hiper-konverguotus sprendimus – 2008 m.

Bendrovė yra žemos klasės hiperkonverguotų įrenginių rinkos lyderė. StarWind siūlo tik programinės įrangos arba tik aparatinės įrangos pagrindinio produkto variantus. Naudodama šiuos sprendimus, įmonė gali pritaikyti savo produktus ir sprendimus tiek mažų, tiek didelių organizacijų duomenų centrų reikalavimams.

2011 m. StarWind išleido savo pavyzdinį produktą pavadinimu Native SAN (pavadinimas pakeistas į Virtual SAN). Tik 2014 m. Vmware pradėjo pardavinėti savo virtualų SAN (VSAN), kuris išsprendžia tas pačias problemas ir turi tokią pačią architektūrą kaip ir StarWind flagmanas.

2014 m. StarWind nustojo būti tik programinės įrangos kompanija ir taip pat tapo aparatinės įrangos sprendimų tiekėja. Taigi įmonė pristatė hiperkonverguotus Enterprise klasės įrenginius, prieinamus mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Susijusios specialybės:

Ask our specialist about this manufacturer’s solutions:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl