Select Page

Supermicro

Dabar Supermicro vis labiau ženklina savo ženklą IT rinkoje. Taip yra todėl, kad prekės ženklo serverių sprendimai gali būti puikiai pritaikyti prie aukščiausių klientų reikalavimų. Supermicro produktų vartotojai gali rinktis iš daugybės jau paruoštų sprendimų arba sukurti savo darbo vietas iš daugiau nei 700 pagrindinių plokščių, diskų, Intel Xeon procesorių ir dėklų, naudodamiesi didžiuliu išplėtimo kortelių rinkiniu. Tai papildo įvairūs priedai ir programinė įranga, užtikrinanti, kad Supermicro serveriai būtų tinkamai valdomi.

Kita Supermicro sėkmės priežastis – sparčiai augantis naujų technologijų skyrius, kuris kiekvieną mėnesį pristato naujus padalinius. Šiuo metu gamintojas savo pasiūloje turi didžiulę bazę serverių modelių, visiškai arba iš dalies (kaip karštųjų duomenų) palaikančius diskus su greičiausiu protokolu – NVMe. Stiprioji pusė yra labai stiprus serverių, palaikančių skaičiavimą ir vizualizavimą vaizdo plokštėse (GPU), plėtra. Supermicro klientams siūlo optimalius sprendimus, atitinkančius jų poreikius ir lūkesčius – nuo ​​1U serverių, skirtų 4 vaizdo plokštėms, iki 10 vaizdo plokščių (įskaitant Nvidia NVLINK technologiją) 4U serveriuose. Ne mažiau galinga alternatyva GPU pagrįstiems serveriams yra Supermic kelių procesorių serveriai.

Supermicro daugybė sprendimų, SuperBlade ir Microblade, leidžia sukurti įrenginį su iki 28 grupių su keičiamais valdymo moduliais ir jungikliais. Supermicro serveris yra viena iš pirmaujančių pasaulyje profesionalios IT įrangos.

Asortimente taip pat yra specialios paskirties Supermicro darbo stočių, užtikrinančių aukštą pažangios analizės, skaičiavimo, animacijos ir daugialypės terpės dizaino našumą. Techninę ir technologinius sprendimus vertina inžinieriai ir grafikos dizaineriai. Atskiri komponentai gaminami iš aukščiausios klasės medžiagų. Ypač pažymėtini efektyvūs ir greiti Intel Xeon procesoriai, kuriais aprūpinti Supermicro serveriai.

Stovaris siūlo Supermicro sprendimus, įskaitant visus komponentus ir išplėtimo plokštes. Po 48 valandų maksimalaus testavimo nepalankiausiomis sąlygomis klientas gauna surinktą, paruoštą naudoti serverį. Platus diskų įrenginių, pagrindinių plokščių, korpusų, Intel Xeon procesorių asortimentas, daugybė techninės įrangos konfigūracijų ir patrauklios kainos leidžia pasiūlyti optimalų ir visapusišką sprendimą, pritaikytą individualiems vartotojo poreikiams.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl