Select Page

Vertiv

Vertiv – energijos valdymo srities lyderė, atliekanti svarbų vaidmenį pramonėje. Prekės ženklo istorija siekia 1965 m., kai buvo įkurta Liebert Corporation, tikslaus oro kondicionavimo kompiuterinėms sistemoms gamybos pradininkė. 2000 m. įvyko susijungimas su Emerson, po kurio atsirado Network Power padalinys, besispecializuojantis kritinės svarbos IT infrastruktūrai skirtų technologijų srityje. Po šio susijungimo 2016 m. buvo sukurtas prekės ženklas Vertiv.

Pagrindinė Vertiv būstinė yra Kolumbe, Ohajo valstijoje, JAV. Bendrovėje visame pasaulyje dirba daugiau kaip 27 000 darbuotojų, įskaitant aptarnavimo inžinierius ir techninės pagalbos darbuotojus. Įvairiuose žemynuose ji turi 28 gamybos vietas, daugiau kaip 250 paslaugų centrų ir 16 klientų aptarnavimo laboratorijų. 2022 m. apyvarta viršijo 5,500 mln. dolerių.

Kaip veikia Vertiv

Vertiv veikia diegdama novatoriškus sprendimus, skirtus duomenų centrams, ryšių tinklams, komerciniams ir pramoniniams objektams. Dėl novatoriškų pasiekimų šioje srityje Vertiv prekės ženklu pasitiki klientai ir verslo partneriai. 2018 m. daugiau nei 80 % naujų kolokavimo duomenų centrų Vakarų Europoje naudojo Vertiv kritinę infrastruktūrą, o tai rodo didelį prekės ženklo pripažinimą šioje srityje. Šiandien Vertiv toliau dirba diegdama naujus standartus elektros energijos, aušinimo, prieigos ir kontrolės, stebėsenos ir infrastruktūros valdymo srityse.

Prašydamas informacijos, palyginimų ir paramos, šis prekės ženklas savo klientams teikia visapusiškas paslaugas. Susisiekus su Vertiv el. paštu galima greitai susisiekti ir gauti reikiamą informaciją. Turėdama galimybę rūšiuoti sprendimus ir tinklą, orientuotą į pramoninius gaminius, „Vertiv“ suteikia galimybę efektyviai valdyti energiją ir bendradarbiauti verslui svarbių programų srityje.

Bendrovė Vertiv siūlo platų produktų ir paslaugų, naudojamų įvairiose pramonės srityse, asortimentą. Ji yra Vakarų Europos įmonių perkamų 3 fazių UPS lyderė (šaltinis IHS). 

Ką siūlo „Vertiv“ ? 

Vertiv, pasaulinė partnerė ir IT infrastruktūros duomenų centrams lyderė, siūlo išsamius sprendimus duomenų centrams, ryšių tinklams, „Edge“ ir „Cloud“ įrenginiams bei pramoniniams ir komerciniams įrenginiams. Pasitelkusi savo patirtį ir kompetenciją, bendrovė sprendžia svarbiausius šiuolaikinių IT infrastruktūrų iššūkius.

Tarp Vertiv produktų – platus energijos valdymo sistemų, tikslaus oro kondicionavimo, konsolinių serverių ir infrastruktūros valdymo sprendimų asortimentas. Jie teikia paramą augančioms mobiliųjų ir debesijos technologijų rinkoms.

Klientai gali pasinaudoti galimybe susisiekti su Vertiv el. paštu, taip užtikrinant greitą bendravimą ir prieigą prie reikiamos informacijos. Turėdama galimybę rūšiuoti sprendimus ir tinklą, orientuotą į pramoninius gaminius, Vertiv suteikia galimybę efektyviai valdyti energiją ir bendradarbiauti pagrindinių programų srityje. 

Prekės ženklai, įtraukti į Vertiv portfelį: 

  • Avocent® – serijinių konsolių rinkos lyderis,
  • Chloride® – sprendimai, skirti pramoninei energetikai,
  • Cybex™ – pažangūs konsolinių serverių sprendimai, integruotos konsolės,
  • Geist™ – išmaniosios PDU juostos, tinklo komutatorių aušinimas „SwitchAir“ ir kritinės infrastruktūros stebėjimas,
  • Knürr™ – mikro duomenų centrų sprendimai ir integruotos lentynos su nepriklausomu aušinimu, kabelių valdymu tvirtame, rakinamame korpuse,
  • Liebert® – galios ir šilumos valdymo sprendimai,
  • NetSure™ – pasaulinės, sumaniai sukurtos maitinimo sistemos, užtikrinančios aukštą pasiekiamumą, energijos vartojimo efektyvumą ir mastelio keitimą susiliejusiems tinklams,
  • Trellis™ – pilnas energijos valdymo programinės įrangos paketas.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl