Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

IT infrastruktūra ir duomenų centras

Dabartinis duomenų centras yra modernus technologinis centras, susidedantis iš serverių patalpos ir daugybės jo funkcionavimą palaikančių įrenginių. Jis naudojamas informacijai saugoti ir apdoroti ir suteikia saugią aplinką duomenims. Svarbus klausimas – visiškos prieigos prie visų Duomenų centre esančių įrenginių galimybė, jų stebėjimas ir valdymas. Mūsų įmonė turi produktų, kurie išsprendžia visas šias problemas.

Stovaris (Alstor SDS) siūlo daugybę sprendimų, sudarančių serverių patalpos įrangą ir įrankius, skirtus padėti administratoriui valdymo procese, užtikrinti duomenų saugumą ir darbo tęstinumą. Tai apima konsolinius jungiklius ir jų veikimą palaikančius programų paketus, specializuotus stovus su pažangiomis aušinimo sistemomis, didelio našumo serverius, maitinimo juosteles ir nepertraukiamo maitinimo šaltinius. Be to, kaip dalį, jungiančią visus duomenų centro elementus, siūlome serverių patalpų valdymo sistemas (DCIM).

Padėsime sukurti profesionalią IT infrastruktūrą

Bendradarbiaudami su mumis verslininkai gali sukurti ar modernizuoti net labai pažangią IT infrastruktūrą nuo nulio. Mūsų platus pasiūlymas, be kita ko, apima:

  • moderni serverių patalpos įranga, pvz. stelažai, KVM jungikliai, maitinimo juostos ir patys serveriai, tiek konsolė, tiek duomenų centras,
  • taip pat mikro versija,
    specializuota duomenų centro valdymo programinė įranga, įskaitant nuotolinį valdymą,
  • IoT šliuzai, leidžiantys supaprastinti verslą ir padaryti IT infrastruktūrą atsparesnę įvairiems gedimams,
    saugos įtaisai, ypač nepertraukiamo maitinimo šaltiniai
  • Prekiaujame geriausių gamintojų technine ir programine įranga, siūlome profesionalią pagalbą ją parenkant ir įgyvendinant.

Lažinkitės dėl IT technologijų iš Stovaris!

Dinamiški pokyčiai IT pramonėje, serverių platformos raida ir virtualizacijos bei debesų kompiuterijos technologijų atsiradimas ar augantys klientų reikalavimai verčia IT architektus peržiūrėti savo požiūrį į duomenų centrų planavimą. Serveriams, kaip svarbiausiam duomenų centro sluoksniui, taikomos tos pačios tendencijos ir reikalavimai. Tinkamas jų dizainas tampa itin svarbus planuojamam duomenų centro panaudojimui.

Pasirūpinsime, kad Jūsų IT infrastruktūra būtų ne tik patikima ir funkcionali, bet visų pirma efektyvi ir atliktų visas jai keliamas užduotis. Siūlome daugybę konsolinių ir duomenų centrų serverių, KVM jungiklių, nepertraukiamo maitinimo šaltinių, stelažų spintų, daiktų interneto šliuzų ir kitos IT įrangos – kviečiame bendradarbiauti su mumis!

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Adder | Opengear | Silex | Vertiv