Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Konsolių serveriai

Augantis nuotolinių biurų tinklas padeda padidinti įmonės įtakos sferą ir demonstruoja jos atsparų augimą. Tuo pačiu metu nuotolinių IT infrastruktūrų valdymas sukuria daug papildomų pareigų tinklo administratoriams, kurie turi rūpintis visų paskirstytų programų ir serverių bei daugelio tinklo įrenginių diegimu ir nuolatine priežiūra. Taip pat IT skyriaus pareiga yra integruoti nuotolinius įrenginius su centrinio tinklo valdymo, autentifikavimo, autorizacijos ir apskaitos sistemomis – tik taip bus užtikrinta tinkama kontrolė ir saugumas. Paskirstytasis tinklas iš prigimties turi daugiau pažeidžiamumų ir yra jautresnis prastovoms. IT ekspertai budi dideliuose atokiuose filialuose, bet ne parduotuvėse ar mažuose prekybos biuruose – čia dėl tinklo gedimų kylančios išlaidos gali siekti milžiniškas sumas.

Konsolių jungikliai leidžia tinklo administratoriams saugiai valdyti serverių patalpai priskirtus įrenginius, tokius kaip: serverius, jungiklius, maršrutizatorius, juostines bibliotekas, diskų matricas, telefono stoteles, oro kondicionavimo modulius, PDU arba UPS. Serverių įrenginiai per konsolinius jungiklius (serverius) gali būti valdomi nuotoliniu būdu (iš bet kurios pasaulio vietos) per TCP/IP tinklą (vadinamąjį Serial-over-LAN).

Konsoliniai serveriai, kurie leidžia valdyti serverius ir kitus įrenginius pvz. per nuoseklųjį prievadą, leidžia, be kita ko, perkonfigūruoti maršrutizatorius nuotoliniu būdu, nesuteikiant prieinamos tinklo paslaugos, arba keisti disko masyvo valdiklio nustatymus.

Naudojant specialią Linux operacinės sistemos versiją, konsolių jungikliai užtikrina optimalų našumą, saugumą ir patikimumą. Įdiegę kartu su valdymo programine įranga, jie telekomunikacijų įmonėms siūlo pilną, centralizuotą jų tinklo infrastruktūros valdymo sprendimą.

Konsolės jungikliai lengvai integruojami su išmaniosiomis maitinimo juostomis ir pasirinktais trečiųjų šalių produktais (Eaton, Socomec, Vertiv). Dėl tokio funkcionalumo konsoliniai jungikliai leidžia tiesiogiai valdyti nuotolinių įrenginių maitinimą.

Stovaris dirba su didžiausiais serverių/konsolių jungiklių pardavėjais.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Lantronix | Opengear | Vertiv

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl