Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Maitinimo paskirstymo blokas

PDU (Power Distribution Unit) maitinimo juostos yra įranga, kurios pagrindinė užduotis yra įjungti ir išjungti IT įrenginius, prie kurių jie yra prijungti. Jų dėka RACK spintose galima apsaugoti elektros linijas, matuoti ir kontroliuoti energijos suvartojimą bei stebėti esamas aplinkos sąlygas.

Maitinimo juostelės leidžia paskirstyti energiją tarp daugelio įrenginių. Stovaris siūlo tiek paprastus sprendimus (be jokių valdymo mechanizmų), tiek maitinimo juosteles su daugybe pažangių funkcijų, tokių kaip nuotolinė prieiga per kompiuterių tinklą, atskirų lizdų valdymas, temperatūros rodymas aplink juostą ar apkrovos rodymas atskiruose lizduose.

Valdomos PDU juostos (pvz., Vertiv MPH2 serija) suteiks papildomo maitinimo valdymo funkcionalumo, nes gali atjungti ir vėl prijungti įrenginių maitinimą, kai, aptikus gedimą, tai yra vienintelis sprendimas pašalinti gedimą. . Tai yra pagrindinis nuotolinio nuotolinio valdymo komponentas. MPH2 serija leidžia stebėti atskirų lizdų apkrovą, todėl galite nustatyti esamą viso stovo, serverio patalpos ar įmonės apkrovą bei susijusias išlaidas ir dar turimus išteklius. Lentelėse naudojami lizdai yra IE C 320 C19 (pritaikytas blade serverių, taip pat tinklo įrangos prijungimui) ir C13 lizdai (standartiniai serverio lizdai). Kiekviena juostelė leidžia prijungti aplinkos jutiklius (temperatūros, drėgmės ar durų atidarymo).

„Stovaris“ („Alstor SDS“) produktų portfelyje taip pat yra „Eaton“ sprendimų. Naujausios kartos elektros juostelės Eaton ePDU G3 yra elektros skirstymo įrenginiai, kurių pagrindinės savybės yra energijos suvartojimo optimizavimas ir eksploatacinių kaštų kontrolė. Įgyvendinti tokias funkcijas įmanoma dėl didelio matavimų tikslumo, kurį galima palyginti su matavimo parametrais. Ši funkcija gali būti naudojama atsiskaitant energijos eksploatavimo sąnaudoms su klientais, naudojantys kolokacijos paslaugas duomenų centruose. Be pagrindinio vaidmens – atlikti matavimus, juostos dėka taip pat galima perjungti ir grupuoti atskirus lizdus, ​​planinį, nuotolinį sistemų paleidimą ir išjungimą. Dėl to lengviau išjungti IT įrenginius, pvz. serverių, kurie šiuo metu yra nereikalingi. Toks funkcionalumas suteikia galimybę padidinti kritinių įrenginių efektyvumą.

Eaton ePDU G3 juostelės siūlo 0U dizainą, kad sutaupytumėte vietos stove. Yra keletas pagrindinių jų dizaino komponentų. Tai apima valdymo skydelį, šešiolika IEC-320-C13 tipo maitinimo lizdų ir įžeminimo varžtą. Be to, ePDU G3 maitinimo juostelės turi apsaugą, esančią šalia lizdų. Maži, pilki egrip užraktai (dažniausiai žinomi kaip vobleriai) neleidžia kištams iškristi iš lizdų.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Vertiv

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl