Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Serveriai duomenų centrams

Duomenų centrų serveriai yra vienas iš naujausių produktų padalinių. Kad duomenų centras veiktų optimaliai, reikia labai galingų mašinų. Jį sudaro ne tik kompiuterinė sistema ir jos įranga (saugojimo ir ryšių sistemos), bet ir perteklinės duomenų perdavimo jungtys, aplinkos kontrolės įranga, stebėjimo įranga ir visa galybė apsaugos įrenginių. Kompiuterio (serverio) techninė įranga yra viso duomenų centro šerdis ir jos plėtra nulemia centro raidos kryptį. Tuo tarpu ateities programų koncepcija taip pat nustato duomenų centrų plėtros tendencijas ir kryptis, todėl mūsų pasiūlymas yra išsamus.

Statyba

Mūsų siūlomi RACK duomenų centrų serveriai yra idealus duomenų centro sprendimas augančioms įmonėms. Jie naudojasi naujovišku moduliniu dizainu, leidžiančiu greitai plėstis ir aprūpinti centrinę maitinimo ir aušinimo sistemą, kad sumažintų eksploatavimo išlaidas ir energijos sąnaudas. Prietaiso aptarnavimas ir centrinis valdymas daro mūsų RACK serverius itin lengva įdiegti ir valdyti. Kartu su „Cloud Computing“ skirtomis operacinėmis sistemomis jie suteikia išsamų debesų kompiuterijos sprendimą duomenų centrų aplinkai, optimizuojančią bendrą TCO.

Mūsų debesų kompiuterijos sprendimų portfelis šiuolaikiniame duomenų centre yra plačiai giriamas dėl nepaprasto moduliškumo. Remdamiesi „Intel“ ir „Scorpio“ specifikacijų „Rack Scale“ architektūra, deriname centralizuotą maitinimą, aušinimą ir valdymą, taip pat užtikriname patikimumą ir greitą diegimą. Stovo sistemos sukurtos taip, kad sumažintų prastovos laiką ir palengvintų aptarnavimą, taip pat sumažintų nuosavybės išlaidas (TCO) ir padidintų investicijų grąžą (IG). Naujoviškas dizainas idealiai tinka šiuolaikiniams duomenų centrams ir debesų sprendimams. Serveriai turi trumpą diegimo laiką, kuris pagreitina diegimą, dar labiau supaprastina aptarnavimo procesą, o dėl jo patikimumo pašalinamos prastovos.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Supermicro

Kontaktiniai asmenys:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl