Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

IT tinklai

Sąvoka IT tinklai apima labai platų produktų ir sprendimų spektrą. Mūsų įmonė orientuojasi į keletą pasirinktų grupių, išvardytų žemiau. Kiekviename iš jų bendradarbiaujame su savo srities lyderiais tiekėjais.

Tinklo plokščių grupėje, be standartinių 1/10/25 Gb kortelių, siūlome ir tas, kurios turi papildomų funkcijų, tokių kaip Low Lattency < 1µs, DDoS apsauga, Packet Capture, PCoIP (virtualus darbastalis).

Platus tinklo jungiklių asortimentas apima Ethernet, Infiniband, SDN ir PoE jungiklius.

Atskira grupė yra produktai, susiję su tinklo stebėjimu ir sauga, sudarantys vadinamąją tinklo matomumo platformą ir saugos pristatymo platformą. Jį sudaro specializuoti komutatoriai, kaupiantys ir filtruojantys tinklo srautą, perduodamą jiems per TAP (bandomuosius prieigos taškus). Be to, šioje grupėje siūlome tinklo srauto zondus ir paketų įrašymo įrenginius (Packet Capture). Minėti įrenginiai leidžia efektyviausiai panaudoti tinklo stebėjimo, taikomųjų programų ir IT saugumo įrankius, įskaitant Extrahop sprendimus, kurie yra svarbus mūsų produktų portfelio taškas – skyriuje „Valdymas ir IT sauga“.

Pasiūlymą užbaigia NTP/PTP laiko serveriai ir priedai, tokie kaip optiniai įdėklai (transiveris) ir AOC bei DOC kabeliai.

Padedame sukurti modernius IT tinklus

Mūsų tikslas – teikti modernius IT sprendimus, įskaitant laiko serverius, kurie leidžia kurti patikimus ir efektyvius IT tinklus. Siūlo, be kita ko, tinklo plokštes ir jungiklius, pvz. NBP suteikiame profesionalią pagalbą atrankoje, taip pat galime pasirūpinti jų įgyvendinimu.

Taip pat rūpinamės IT infrastruktūros saugumu, kurio pagrindas – nuolatinis tinklo stebėjimas. Be kita ko, turime testerius, modernius tinklo srauto matuoklius ir duomenų paketų registratorius. Jais besinaudojantys administratoriai gali nuolat reaguoti į bet kokias IT sistemoje iškylančias problemas ir grėsmes, taip sumažindami pvz. nesėkmės rizika. Šios priemonės taip pat leidžia ieškoti silpnųjų infrastruktūros vietų bei vadinamųjų butelių, kurios daro neigiamą įtaką darbo efektyvumui įmonėje.

Bet kurios IT sistemos pagrindas yra ir laiko serveriai, kurie taip pat bus įtraukti į pasiūlymą. Kaip IT įrenginių ir įrankių platintojas galime pasiūlyti geriausius sprendimus. Kviečiame įsigyti tinklo stebėjimo srauto matuoklius, testerius, įvairių tipų tinklo plokštes, NBP jungiklius ir kitus gaminius – padėsime išsirinkti!

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

ATTO | Cubro | EnGenius | NetAllyNVIDIA | Profitap | ProLabs | Tenda | Xilinx