Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Network Visibility (tinklo matomumas) – kas tai?

Tinklo matomumas (Network Visibility) – tai požiūris į tinklo valdymą, kuriame pirmenybė teikiama didžiausiam skaidrumui. Kiekvieno perduodamo paketo matomumą užtikrina grupė priemonių, pavyzdžiui, NPB komutatoriai arba TAP. Tinklo matomumo sprendimai vis dažniau pasirenkami įgyvendinant tinklo analizės ir saugumo sistemas.

Kaip veikia Network Visibility (tinklo matomumas)?

Siekiant užtikrinti maksimalų tinklo srauto matomumą, tinklo matomumo sprendimai sukuria tinklo srauto kopiją ir leidžia ją apdoroti (pvz., agreguoti, filtruoti, deduplikuoti), kad analizės įrenginius pasiektų tik tinkamas tinklo srautas tinkama forma. Kai kurie tinklo matomumo įrenginiai padeda užtikrinti, kad vidiniai įrankiai veiktų optimaliai, subalansuoja apkrovą ir apsaugo likusią tinklo dalį nuo gedimų.

Network Visibility (tinklo matomumo) sprendimai ir tinklo stebėjimo sistemos

Tinklo stebėjimas apima įvairius aspektus ir technologijas, kurias galima palaikyti naudojant tinklo matomumo sprendimus. Dažniausiai tinklo stebėjimo sistemomis vadiname įvairių tipų tinklo srauto analizatorius, tinklo ir taikomųjų programų našumo analizatorius. Be to, stebėsena apima ir sistemas, kurios tiria tinklo srautą dėl įsilaužimo atakų grėsmių (pvz., NDR zondai).

Apsisprendžiant dėl toliau išvardytų sprendimų, verta įsitikinti jų maksimaliu efektyvumu, veiksmingumu ir įgyvendinimo išlaidų optimizavimu. Čia į pagalbą ateina tinklo matomumo sprendimų gamintojai, pavyzdžiui, tinklo paketų brokeriai arba TAP.

Kam reikalingas tinklo matomumas (Network Visibility)?

Tinklo kūrimas pagal tinklo matomumo idėją duoda daug naudos. Pirma, turėdami prieigą prie kelių srauto kopijų šaltinių, daug greičiau surasime galimo gedimo šaltinį. Antra, taikant apdorojimą surinktam srautui, į tinklo stebėsenos įrankius pateks tik svarbūs duomenys. Tai padės padidinti jų efektyvumą ir sumažinti išlaidas, nes kuo daugiau neapdoroto duomenų srauto patenka į tinklo analizatorius, tuo daugiau skaičiavimo galios jiems reikia, o tai papildomai kainuoja aparatinės įrangos diegimo arba atitinkamų išplėstinių licencijų išlaidas.

Kokią naudą užtikrina visapusiškas įmonės tinklo stebėjimas?

Norint išnaudoti visą šių technologinių sprendimų potencialą, pirmiausia jie turi būti tinkamai suderinti su esama infrastruktūra. Šiuolaikinis tinklo analizatorius gali nuolat ir labai tiksliai analizuoti visą ryšio linijų srautą, jei jis palaikomas tinklo matomumo klasės sprendimais. Pagrindinis tinklo stebėjimo tikslas, žinoma, yra apsisaugoti nuo išorinių grėsmių, įskaitant įsilaužėlių atakas. Tai tiesiogiai reiškia daug veiksmingesnę neskelbtinų duomenų apsaugą.

Naudojant šiuolaikinius tinklo analizatorius, gaunama daug kitų svarbių privalumų. Įmonėje naudojamas geras tinklo analizatorius, be kita ko, reiškia:

  • visišką interneto srauto kontrolę,
  • greitesnį tinklo veikimo problemų nustatymą ir pašalinimą,
  • lengvesnį visos IT infrastruktūros valdymą,
  • daug greitesnį ir pigesnį naujų technologinių sprendimų diegimą.

Šiuolaikinė IT infrastruktūra, ypač didelėse įmonėse, yra tikrai sudėtinga ir labai rafinuota. Todėl tinklo analizatorius tokiose vietose yra visiškai privalomas įrenginys.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Cubro | LiveAction | Profitap

Kontaktinis asmuo:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
+48 222 484 000
j.kupiec@stovaris.pl

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
+48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl