Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Valdymas ir IT sauga

Sąvoka „saugumas“ IT turi labai plačią reikšmę ir gali reikšti tiek saugų duomenų saugojimą, tiek jų apsaugą nuo neteisėtos prieigos.

Saugumas – tai nuolatinis esamos situacijos įvertinimo, poreikių nustatymo ir konfigūracijų koregavimo procesas. Grėsmių įvertinimas realiuoju laiku ir pasitikėjimas IT aplinka leis įmonėms priimti geresnius saugumo sprendimus. Vienas iš praktinių pavyzdžių – papildomų privilegijų suteikimas vartotojams tik patikrinus ankstesnį elgesį. Toks veiksmas pašalina piktnaudžiavimą.

Kodėl verta investuoti į IT saugumą?

Plačiai paplitusi prieiga prie interneto ir vis daugiau informacijos rinkimas elektronine forma verčia didinti investicijas į saugumą. Dėl netinkamo saugumo gali būti prarasta įslaptinta informacija arba asmens duomenys, o tai gali turėti labai rimtų pasekmių, įskaitant ir teisines. Kita vertus, aparatinės įrangos ar IT sistemos gedimas gali lemti įmonės veiklos prastovą, o tai atneša finansinių nuostolių. Reikia atsiminti, kad IT sistema yra tiek saugi, kiek yra jos silpniausia grandis. Taigi investicijos į moderniausias sistemas neatsipirks, jei nebus parengtas atitinkamas planas ar įdiegta patikima programinė įranga.

Dėl šios priežasties verta pasinaudoti specialistų paslaugomis, kurie ne tik parduoda IT saugumą gerinančius įrenginius ir įrankius, bet ir siūlo pagalbą renkantis. Stovaryje galime pasiūlyti geriausius šios srities sprendimus, tarp kurių yra

  • įrankiai, palengvinantys IT išteklių, t. y. stacionarių ir mobiliųjų įrenginių bei paslaugų, valdymą,
  • virtualus darbalaukis, PCoIP protokolas, atsakingas už serverio darbalaukio, prie kurio vartotojas prisijungia, kodavimą,
  • moderni įranga, leidžianti šifruoti laikmeną, pvz., išorines USB atmintines,
  • naudotojų valdymo programinė įranga.

Siūlome tik geriausių gamintojų įrankius ir įrangą. Investavimas į juos padidina jūsų įmonės IT saugumą ir dažnai palengvina sudėtingos IT infrastruktūros naudojimą.

Padėsime išsirinkti sprendimus, kurie pagerins Jūsų IT saugumą

Mūsų ekspertai gali padėti išsirinkti tinkamiausius sprendimus jūsų verslui. Pasiūlysime geriausius IT išteklių valdymo ir medijos šifravimo įrankius, PCoIP protokolus darbui su virtualiais staliniais kompiuteriais ir dar daugiau, taip pat galime pasirūpinti jų diegimu ir konfigūravimu.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

DataLocker | iStorage | Ivanti | Proget | Teradici