Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

IT turto valdymas (ITAM)

IT turto valdymas (ITAM) arba tiesiog įmonės turto būsenos žinojimas nuo jo įsigijimo iki eksploatacijos nutraukimo yra labai svarbus norint sumažinti veiklos sąnaudas ir didinti produktyvumą. Tokia sistema palengvina licencijų, garantijų ir sutarčių su tiekėjais valdymą. Ataskaitų teikimo galimybės ir nuolatinė prieiga prie naujausios informacijos leidžia geriau planuoti, sudaryti biudžetą ir teikti ataskaitas. Šių sprendimų naudojimas leidžia maksimaliai padidinti techninės ir programinės įrangos galimybes.

IT Asset Manager (ITAM)

IT turto valdymas – tai ne tik produktų ir veiklos stebėjimas. Svarbu juos tvarkyti per visą jų gyvavimo ciklą ir užtikrinti, kad jie neprarastų nebenaudojami, neprarastų savybių arba nebūtų pažeisti. Normalizuojant, aptinkant ir atkuriant IT turtą išvengiama finansinių nuostolių, atsirandančių dėl aparatinės ir programinės įrangos, kurios jūs nekontroliuojate, rizikos.

Sprendimas, pagrįstas Ivanti Neurons for ITAM (IT Asset Management) programine įranga, susideda iš IT turto valdymo modulių. Sistema leidžia sekti išteklius, siekiant maksimaliai padidinti jų nuosavybės naudą. Tai taip pat palengvina pasirinktinių darbo eigų apibrėžimą ir paruoštų naudoti procesų įgyvendinimą. „Ivanti Neurons“ pateikia valdomų IT išteklių būsenos apžvalgą. Šie ištekliai yra programinė ir techninė įranga, jie gali būti serverio ir virtualūs arba debesies ištekliai. Platforma nuolat aptinka, identifikuoja ir pašalina saugumo grėsmes, net prieš vartotojams apie jas sužinojus. Tai taip pat suteikia įžvalgos apie programinės įrangos aplinką ir taikomųjų programų išlaidas, todėl galima optimizuoti išteklių našumą. Vienas iš svarbių platformos modulių yra komunikacijos su programinės įrangos tiekėjais palaikymas, siekiant stebėti naujus pirkimus ir pagal turimus duomenis susidaryti tikslų turimų licencijų vaizdą (licencijos optimizavimo priemonė). Kitas modulis naudojamas techninės įrangos ištekliams valdyti (Turto tvarkytuvė) ir skirtas valdyti visą IT sistemų gyvavimo ciklą nuo pirkimo iki eksploatavimo nutraukimo.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Ivanti

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl