Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Unified Endpoint Management (UEM)

Labai svarbus kompiuterinių sistemų elementas yra IT infrastruktūros valdymo įrankiai (serveriai, asmeniniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai ar mobilieji įrenginiai – įskaitant planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus). Šie produktai palaiko stalinių kompiuterių operacines sistemas, tokias kaip Windows, Linux/Unix ir Mac. IT infrastruktūros valdymo sprendimai taip pat palaiko programinę įrangą, skirtą mobiliesiems įrenginiams (iOS, Android, Windows Phone).
Valdymo įrankiai per bendrą konsolę leidžia ieškoti minėtų įrenginių tinkle, platinti operacines sistemas ir programinę įrangą, nuotoliniu būdu pasiekti įrenginius, valdyti energiją ir kurti ataskaitas.

Viso sprendimo užduotis – efektyviai valdyti IT infrastruktūros išteklius, o tai pasiekiama naudojant šiuos komponentus:

Visų IT išteklių (darbo stočių, serverių ir kitų įrenginių su IP adresais) aptikimas ir inventorizacija;
Nuotolinis operacinių sistemų diegimas kompiuteriuose arba jų perkėlimas;
kurti virtualias programas;
Paskirstyti tradicines ir virtualias programas į atskirus kompiuterius naudojant efektyvią, patentuotą duomenų perdavimo technologiją;
programinės įrangos licencijų naudojimo atskiruose kompiuteriuose stebėjimas (kiek jų turima ir kiek naudojama);
Nuotolinė prieiga prie kompiuterių, net ir tų, kurie yra už vidinio tinklo ribų;
Visų jūsų kompiuterių maitinimo valdymas;
statistika ir ataskaitų teikimo mechanizmai.

Mūsų pasiūlymas pagrįstas Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management (UEM) sprendimu, kurį naudodami galite gauti platesnį vaizdą apie visą savo išteklių bazę, įskaitant mobiliuosius įrenginius ir integruojant juos su tradiciškai valdomais įrenginiais. Tai leidžia IT komandai patekti į „hiperautomatizavimo“ pasaulį, leidžiantį patiems taisyti, apsaugoti įrenginius ir teikti individualizuotą, kontekstualizuotą vartotojo patirtį.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Ivanti

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl