Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Medicininis vaizdavimas

Medicininė vizualizacija naudojama tokiose medicinos srityse kaip rentgeno diagnostika, tomografija, ultragarsas (USG) ir branduolinė medicina. Labai sparti informatikos raida prisidėjo prie naujų diagnostikos krypčių, naudojant medicininius ekranus, kūrimosi, o pažangesniems vaizdo gavimo metodams reikėjo didelės skaičiavimo galios ir nešiklio jų dėka gautiems duomenims archyvuoti. Šiuos reikalavimus atitiko šiuolaikinių medicinos punktų karta. Jie suteikia tikslesnę tiriamo paciento analizę. Taikomi sprendimai leidžia gauti geriausios raiškos, optimalaus kontrasto vaizdus, ​​o IT sistemos leidžia tokius vaizdus saugoti mūsų archyve 20 metų nepakitusios kokybės.

Šiais laikais profesionali medicininė diagnostika – tai ne tik analoginiai sprendimai, tokie kaip filmai ar rentgeno juostos, bet ir aukščiausios klasės sistemos, kurios padarė perversmą kasdieniame gydytojų, technikų ir gydytojų darbe. Mūsų įmonė siūlo pažangias medicinines vaizdo gavimo sistemas: kalibruotus medicininius monitorius, radiologinio stebėjimo ir diagnostikos stotis bei skaitmeninius rentgeno detektorius. Mūsų pasiūlyme taip pat yra diagnostinės vaizdo sistemos operacinėse, lazeriniai projektoriai, veikiantys DICOM režimu, dokumentų skaitytuvai, leidžiantys konvertuoti analogines tyrimo rezultatų versijas į jų skaitmeninę formą bei CD/DVD/BD dauginimo aparatai, leidžiantys serijinę diskų gamybą su pvz. tyrimo rezultatai. Dalyje, nesusijusioje su medicininiu vaizdavimu, daugiausia dėmesio skiriame sistemoms, kurios organizuoja ir palengvina saugaus medicinos padalinių duomenų saugojimo, serverių patalpų valdymo ligoninėse, medicininių įrašų archyvavimo ar darbo konkrečioje medicinos vietoje procesus.

Medicinos įstaigose Lenkijoje nuolat vyksta intensyvios investicijos, modernizuojami diagnostikos ir IT ištekliai. Atsižvelgdami į šį poreikį, glaudžiai bendradarbiaudami su pirmaujančiais pasaulio gamintojais, siūlome novatoriškus medicininio vaizdavimo sprendimus, praturtintus įspūdingu ekspertų paslaugų asortimentu ir mokymu apie konkrečias programas ir sprendimus. Kita vertus, bendradarbiaudami su partneriais – HIS, PACS ir RIS sistemų tiekėjais – galime visapusiškai reaguoti į skaitmeninimo poreikius klinikose, ligoninėse, palatose ir medicinos laboratorijose. Tuo pačiu metu teikiame diegimo ir aptarnavimo palaikymą. Mūsų pasiūla medicinos srityje yra daug platesnė, nei tik medicininis vaizdavimas. Medicinos įstaigoms siūlome visą spektrą IT techninės ir programinės įrangos, kitos mūsų specializacijos papildo šią sritį ir kiekvienoje iš jų galime rasti sprendimus, skirtus sistemoms, veikiančioms klinikose, biuruose ar ligoninėse.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

BARCO | Jusha | Lantronix | Opengear | Silex | Supermicro | Vertiv