Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Grafinės tabletės

graphic tablets EN

Grafikos planšetiniai kompiuteriai yra žymeklio įrenginiai, kurie pirmiausia naudojami kūrybiniam darbui ir projektavimui kompiuteriu. Jie leidžia neįtikėtinai tiksliai nustatyti rašiklio padėtį, slėgio lygį ir pakreipimą. Jie atkartoja visą žmogaus rankos veikimo diapazoną ir tapo esminiu įrankiu viso pasaulio menininkams – nuo iliustratorių ir tapytojų iki animatorių ir žaidimų kūrėjų iki fotografų ir retušuotojų.

Tokio tipo įrenginiai naudojami ir kitose aplinkose. Jie vis dažniau naudojami kaip alternatyva klasikinei pelei. Padėtis, kurioje ranka laiko rašiklį, atrodo daug natūralesnė ir patogesnė nei naudojant kitus rodyklės įrenginius. Jų gamyboje naudojama konstrukcija ir medžiagos palengvina sukibimą ir neleidžia paslysti.

Tabletės skirstomos į dvi pagrindines grupes:

planšetės su LCD ekranu

Jie yra monitoriaus, rodančio vaizdą integruotame ekrane su lietimui jautriu paviršiumi, pavidalu. Pagrindinis jo privalumas yra tas, kad mes žiūrime tiesiai į elementą, su kuriuo dirbame – ranką, taikančią pakeitimus.

tablety ekranowe

rašiklio tabletės

Jie yra tam tikras bloknotas, nuskaitantis absoliučią rašiklio padėtį. Pagrindinis skirtumas nuo ekrano planšetinio kompiuterio yra tas, kad žiūrite į priešais esantį monitorių, nematote savo rankos ir jos judesių.

Tabletės darinys

Elektroniniai nešiojamieji kompiuteriai yra autonominiai įrenginiai, kuriems nereikia prisijungti prie kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono. Jie suteikia mums visišką laisvę dirbti šioje srityje. Jie leidžia užrašyti idėjas, tekstus, eskizus ir piešinius beveik bet kur (kelionėje, traukinyje, autobuse ar kavinėje). Jie yra nepamainomi per pristatymus ar paskaitas verslo susitikimuose. Grįžę namo/darbą galime visus išsaugotus failus perkelti į savo kompiuterį (USB arba Bluetooth) ir toliau redaguoti. Elektroniniai sąsiuviniai yra labai lengvi, patogūs ir leidžia nepertraukiamai dirbti kelias valandas be papildomo įkrovimo.

notatnik elektroniczny jako pochodna tabletu

PLASTETĖS FUNKCIJOS

 • Dydis

  Įrenginio dydis ir darbo zonos dydis lemia jo naudojimo ypatybes – į tai verta atsižvelgti renkantis planšetinį kompiuterį. Kuo jis didesnis, tuo bus išsamesnis darbas. Kita vertus, mažesni dydžiai leidžia daug greičiau judėti ekrane nevarginant rankos.

   

 • Rašikliai

  Nuo rašiklio sudėtingumo priklausys, kiek išsami yra žymeklio padėties informacija. Geriausi rašikliai gali aptikti pasvirimo kampus ir greitai perduoti duomenis, kad redakciniai judesiai būtų sklandūs ir be pastebimo vėlavimo. Jei naudojate rašiklio planšetinį kompiuterį kaip pelės pakaitalą, apsvarstykite ekonomišką, tačiau patikimą sprendimą.

   

 • Funkciniai klavišai ir radialinis meniu

  Standartiškai ant rašiklio yra du funkciniai klavišai, atitinkantys du pelės mygtukus. Naudojant grafikos/redagavimo programas, planšetiniame kompiuteryje turi būti keli, o geriausia daugiau nei keliolika funkcinių klavišų, kuriems būtų galima priskirti tam tikros programos sparčiuosius klavišus. Biuro programose tai nėra „būtina turėti“, tačiau su atitinkama konfigūracija gali žymiai padidinti darbo komfortą. Labai patogus sprendimas – planšetinį kompiuterį aprūpinti apvaliu meniu, leidžiančiu tiksliai ir sklandžiai keisti pasirinktus parametrus.

  Stovaris siūlomos XP-PEN ir Wacom produktų grupės:

   

  • LCD ekrano planšetės:
   – XP-PEN: atlikėjas, menininkas profesionalas ir novatorius
   – Wacom: Cintiq ir Cintiq Pro
  • Rašiklio tabletės:
   – XP-PEN: Star, Deco ir Deco Pro
   – Wacom: Intuos, Intuos Pro ir Intuos Pro Paper
  • Elektroniniai užrašų knygelės:
   – XP-PEN: Note Plus
   – Wacom: bambukas
  • Planšetinių kompiuterių priedai:
   – XP-PEN ir Wacom.

  Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

  XP-PEN

  Kontaktinis asmuo:

  Paweł Waszniewski

  Product Manager
  +48 885 805 609
  p.waszniewski@stovaris.pl

  Marcin Cichecki

  Sales Director
  +48 222 484 000
  m.cichecki@stovaris.pl