Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Partneriai

Stovaris yra vienas iš pirmaujančių specializuotų IT platintojų Lenkijoje, bendradarbiaujantis su IT įmonėmis. Nuo pat savo veiklos pradžios mūsų įmonė vadovaujasi pilno distribucijos modeliu, ty produktai ir paslaugos siūlomi išskirtinai perparduoti galutiniams klientams. Savo partneriams siūlome logistikos paslaugas, finansavimą, rinkodaros pagalbą, taip pat technines ir verslo konsultacijas.

Mūsų partneriai turi B2B internetinio pardavimo sistemą (eSklep-Katalogów produktów), kuri, be prekių užsakymų iš „Stovaris“ pasiūlymo, suteikia galimybę naudoti mūsų partneriams skirtą žymę, kurioje jie gali peržiūrėti savo užklausas, užsakymus. ir PVM sąskaitos faktūros. Mes darome viską, kad kiekvienas mūsų pasiūlymas produktas būtų gerai aprašytas ir jame būtų svarbios informacijos mūsų partneriams.

Mūsų įmonė dirba projektų sistemoje, kiekvienas iš mūsų Partnerių turi tam skirtą paskyros vadybininką, kuris padės Jums kiekviename projekto etape – nuo ​​geriausios įrangos/sprendimo parinkimo iki galimos techninės ir įgyvendinimo pagalbos. Jūsų paskyros valdytojas užtikrins, kad visi projekto etapai vyktų sklandžiai ir be problemų.

Jei reikia papildomų medžiagų, susisiekite su pardavimo skyriumi.