Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Techninė priežiūra ir IT palaikymas

Stovaris Maintenance and IT support

Stovario (buvęs Alstor SDS) pasiūloje ne tik specializuoti produktai IT pramonei. Mūsų inžinieriai ir samdyti specialistai ne tik išmano siūlomų gaminių sprendimų funkcijas ir techninius parametrus, bet ir turi atitinkamų žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingų efektyviam IT įrangos aptarnavimui. Savo verslo partneriams ir klientams teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Papildomos „Stovaris“ paslaugos užtikrina, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti savo gaminiais ir galėtų kuo ilgiau naudotis savo įranga. Mūsų įmonėje remontas visada kompleksinis.

Primygtinai rekomenduojame pasinaudoti visapusiška programine įranga ir bet kokia jūsų biure įrengta IR įranga. Nuo jų efektyvumo šiais laikais priklauso įmonių veiklos efektyvumas ir klientų aptarnavimo kokybė. Kadangi Stovaryje dirba geriausi šios srities specialistai, galime garantuoti, kad kiekvienas remontas bus atliktas efektyviai, efektyviai ir atsižvelgiant į kaštų optimizavimą.

„Stovaris“ partneriai ir klientai, besinaudojantys mūsų paslaugomis, įgyja daug daugiau. Mūsų paslaugų kompleksiškumas reiškia ir efektyvų visos informacijos judėjimą įmonėse. IT infrastruktūra kiekviename versle atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį. Mes palaikome savo Klientus, kad jie galėtų pasirūpinti visų jų IT įrenginių efektyvumu. Teikdami savo paslaugas visapusiškai teikiame techninę pagalbą, bet kuriuo metu teikiame profesionalią pagalbą. Kviečiame susisiekti su mumis jau dabar ir pasinaudoti Stovario paslaugomis.