Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Serverių platformos

Bet kurio IT sprendimo (nuo mažo serverio kambario atnaujinimo iki pažangių atsarginių sprendimų) pagrindas visada buvo serverio platforma, kuri veikia kaip visą organizmą varanti širdis. Daugelį savo veiklos metų lydėjome technologijų pokyčius, dalindamiesi patirtimi su klientais ir partneriais. Dėka daugelio metų buvimo IT rinkoje, mums pavyko susipažinti su dauguma taikomų sprendimų. Tai leido mums vienoje vietoje surinkti geriausius įmanomus sprendimus, kad kiekvienas klientas gautų pagal jo poreikius pritaikytą serverio platformą. Platus Stovario prekių ir paslaugų asortimentas leidžia klientams pasiūlyti įvairius ir kompleksinius sprendimus. „Stovaris“ produktų portfelyje yra platus serverių platformoms skirtų sprendimų pasirinkimas – nuo ​​vieno procesoriaus serverių iki kelių procesorių platformų su Xeon Phi palaikymu, kelių mazgų ir blade serverių iki serverių palaikymo sprendimų. blade serveriai), baigiant sprendimais, palaikančiais giliojo mokymosi kelių GPU, t. y. sistemas su dideliu grafinių plokščių tankiu.

Gamintojai, su kuriais bendradarbiaujame, yra pirmaujantys prekės ženklai, pripažinti visame pasaulyje, įskaitant:

  • Supermicro – serverių, turinčių labai platų įrenginių konfigūracijų pasirinkimą, gamintojas. Platus šios įmonės portfelis apima vidutinės klasės serverius ir sudėtingus, pažangius gilaus mokymosi sprendimus.
  • QCT – plataus asortimento pramoninėms spintoms skirtų serverių sprendimų, pasižyminčių dideliu našumu ir masteliu, gamintojas.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Advantech | SupermicroXilinx

Kontaktinis asmuo:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl