Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Tinklo plokštės

Tinklo plokštės yra išplėtimo įrenginiai, leidžiantys prijungti pvz. kompiuterius ar serverius prie interneto. Atsižvelgiant į ryšio tipą, yra dviejų tipų tinklo plokštės: laidinės kortelės, tokios kaip Ethernet ir belaidės kortelės – Wi-Fi. Dėl aukštų greičio ir tinklo efektyvumo reikalavimų tinklo plokštės naudojamos daugelyje skirtingų sprendimų, tokių kaip HPC, saugykla ir virtualizacija: HPC, saugykla arba virtualizacija.

Mūsų verslo partneris, tinklo plokščių specialistas Solarflare, sukūrė specialius programinės įrangos plėtinius, kad padidintų šių įrenginių efektyvumą ir sumažintų delsą.

Solarflare prekės ženklo programinė įranga apima:

  • ScaleOut, DPDK, Onload, TCPDirect – technologijos, leidžiančios apeiti operacinės sistemos branduolį, todėl delsa sumažėja iki 1 us.
  • NVMe-oF TCP – suteikia NVMe-oF (NVMe over Fabrics) standartą. Vietoj RDMA naudojama su Posix suderinama TCP dėklas.
  • Precision Time Protocol (PTP) – leidžia pasiekti tikslų laikrodžių laiko sinchronizavimą žemesniu nei 1 mikrosekundės lygiu. Toks sprendimas dažnai reikalingas laiko atžvilgiu jautriose programose, tokiose kaip pramonės automatika, telekomunikacijos ar energetika.

Mūsų pasiūlyme rasite korteles, palaikančias greitį nuo 100Mb/s iki 200Gb/s. Stovaris produktų portfelyje taip pat yra įvairių gamintojų, tokių kaip Mellanox, Solarflare, Broadcom (anksčiau „Emulex“), Marvell (anksčiau: „Qlogic“) arba Allied Telesis, prievadų.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

NVIDIA | Tenda | Xilinx

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl