Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Kas yra tinklo testeriai? Kokias galimybes jie šiuo metu turi

Tinklo testeriai – tai universalūs prietaisai, kuriais ne tik tikrinamas varinių ir šviesolaidinių kabelių veikimas, bet ir atliekama LAN diagnostika. LAN (vietinis tinklas) – tai vietinis kompiuterių tinklas, jungiantis kompiuterius, darbo vietas ir periferinius įrenginius, kad būtų galima keistis duomenimis ir naudotis bendrais ištekliais bei serveriais.

Siūlome naujoviškus LAN tinklo testerius (matuoklius), kuriais, be kita ko, galima patikrinti tinklo topologiją, Wi-FI prieigos taškų buvimo vietas arba belaidžio signalo šilumos žemėlapį patalpoje. Tinklo testerių funkcijų išties daug, tačiau prieš tai verta jas sugrupuoti pagal funkcionalumą, kad sistema atitiktų naudotojų reikalavimus ir užtikrintų duomenų perdavimą su atitinkamais parametrais.

Wi-Fi (belaidžio tinklo) testeriai

Wi-Fi matavimo įrankiai siūlo daugybę naudingų funkcijų, padedančių planuoti ir maksimaliai padidinti belaidžio ryšio našumą. Naudodamiesi jomis galime patikrinti kanalo tankį pasirinktuose dažniuose, atlikti lauko matavimus patalpoje ir net fiziškai nustatyti aptiktų belaidžių įrenginių buvimo vietą. Visa tai padeda užtikrinti efektyvų ir patikimą belaidį tinklą naudotojams. Šiuolaikiniai WLAN testeriai, t. y. belaidžių LAN (pvz., NetAlly AirCheck G3), taip pat palaiko Wi-FI 6, kad atitiktų naujus Wi-FI diegimo reikalavimus.

Laidinio (kabelinio) tinklo testeriai, poveikis LAN

LAN matuokliu šiandien ne tik patikrinsime kelių gigų varinės jungties greitį, išmatuosime SNR arba Ethernet kadrų perdavimą mūsų kabeliais. Taip pat išbandysime perdavimo tarp dviejų mazgų našumą (paketų praradimą, vėlavimą, drebėjimą, QoS) ir gausime prijungtų įrenginių topologijos žemėlapį, kuris yra labai svarbus tinkamam LAN veikimui. Naujausi kabelinių tinklų matavimo prietaisai palaiko iki 10 gigabitų spartą. Palyginti su įprastais kabelių testeriais, NetAlly įrankiai yra moderniausi matavimo prietaisai, naudojami kompiuterių tinklo problemoms diagnozuoti ir šalinti.

Stovaris siūlomi tinklo testeriai ir LAN matuokliai

Savo pasiūlyme daugiausia dėmesio skiriame tik NetAlly tinklo testeriams. Bendrovė kilusi iš tų pačių šaknų kaip ir Fluke, tačiau vėlesniame etape atsisakė sertifikavimo prietaisų kūrimo ir sutelkė dėmesį į savo sprendimų galimybių plėtrą. Taip atsirado išsamūs tinklo matavimo įrankiai, galintys analizuoti tiek laidinių, tiek belaidžių tinklų, prie kurių prijungti vietinio tinklo kompiuteriai, darbo vietos ir periferiniai įrenginiai, fizines jungtis, trukdžius ir logiką. Naujausias NetAlly produktas – Cyberscope, pirmasis pasaulyje nešiojamasis kibernetinio saugumo analizatorius, kuris, be pirmiau minėtų funkcijų, suteikia galimybę aptikti tinkle esančius įrenginius ir patikrinti jų pažeidžiamumą.

Visą testavimo prietaisų asortimentą ir platesnį jų techninį aprašymą rasite mūsų produktų kataloge, kurį rasite adresu: b2b.stovaris.pl.

Stovaris gali padėti išsirinkti tinkamą LAN tinklo testerį

Mūsų gaminių asortimentą sudaro LAN testeriai, kurie yra būtini tinklo infrastruktūrų priežiūrai ir diegimui. Siūlome techninę pagalbą, teikiame išsamias konsultacijas ir specialistų konsultantų pagalbą, padedančią klientams išsirinkti tinkamą įrangą. Padėsime išanalizuoti jūsų poreikius ir išsirinkti tinkamą LAN matuoklį (analizatorių), pagrįstą laidiniais ryšiais, arba testerį, atliekantį WLAN (belaidžio tinklo) matavimus.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

NetAlly

Kontaktinis asmuo:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
tel. +48 (22) 24 84 000
j.kupiec@stovaris.pl

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl