Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

KVM jungikliai

KVM jungikliai (klaviatūra, vaizdo įrašas, pelė) yra techninės įrangos įrenginiai, leidžiantys vartotojams valdyti kelis kompiuterius ir serverius naudojant vieną klaviatūrą, vaizdo monitorių ir pelę. KVM jungikliai naudojami duomenų centruose, kuriuose yra keli serveriai vienoje stovo vietoje. Naudodami jungiklius administratoriai gali lengvai perjungti valdomus įrenginius. Tokio sprendimo naudojimas pašalina išlaidas, susijusias su papildomos techninės įrangos (komplektas: klaviatūra, monitorius ir pelė) pirkimu kiekvienam kompiuteriui. Taip sutaupoma vietos serverių patalpose ir pašalinama netvarka, pvz. kabeliuose.

Kai kurie modeliai (vadinami KVM-over-IP) turi galimybę perduoti duomenis TCP/IP tinklu. Toks funkcionalumas leidžia valdyti bet kurį serverį ar tinklo įrenginį (pvz., ugniasienę) iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu, jei turime prieigą prie jų per kompiuterių tinklą.

KVM jungikliai naudojami namų, biuro ir pramoniniams kompiuteriams.

KVM jungiklių pranašumai:

  • Vietos taupymas – leidžia pakeisti kelis monitorių, pelių ir klaviatūrų rinkinius viena konsole.
  • Lengva ir greita prieiga – supaprastinta prieiga prie bet kurio prijungto kompiuterio ir valdymas, suteikdami prieigą prie kelių platformų naudodami vieną jungiklio sistemą.
  • Lengva naudoti ir įdiegti – prijungtoje įrangoje nereikia keisti aparatinės ar programinės įrangos.

Stovaris produktų portfelyje yra žinomų ir gerbiamų gamintojų KVM jungikliai:

  • Vertiv (Avocent) siūlo saugų KVM per IP Merge Point Unity (MPU) jungiklius. Šie jungikliai suteikia nuotolinę aparatinės įrangos prieigą prie serverių ir tinklo įrenginių. Naudojant 4G/LTE tinklus, jis bus visiškai nepriklausomas nuo įmonės vidinio tinklo. Kiekvienas MPU serijos KVM jungiklis turi įmontuotą žiniatinklio serverį, todėl visus įrenginius galima pasiekti iš interneto naršyklės. Be to, vietinė prieiga įgyvendinama naudojant tą pačią vartotojo sąsają kaip ir nuotolinė prieiga. Vertiv jungikliuose naudojama virtualiosios medijos technologija leidžia susieti vietinius saugojimo išteklius serveryje.
  • Lantronix daugiausia dėmesio skiria vieno prievado KVM-over-IP sprendimams. Tai puikiai papildo Vertiv pasiūlymą. Šis gamintojas taip pat siūlo inovatyvius ir modernius IT infrastruktūros valdymo sprendimus, supaprastinančius nuotolinį tinklo, serverių ir maitinimo infrastruktūros valdymą duomenų centruose ar nutolusiuose filialuose.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Lantronix | Vertiv

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl