Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Tinklo jungikliai

Tinklo jungikliai yra įrenginiai, kurie priima gaunamus duomenų paketus ir nukreipia juos į paskirties vietą vietiniuose tinkluose (LAN). Ryšys tarp įrenginių vyksta variniais arba šviesolaidiniais kabeliais. Komutatoriai yra „protingesni“ nei anksčiau naudoti tinklo šakotuvai (koncentratoriai), kurie tiesiog persiunčia paketus naudodamiesi visais prievadais, išskyrus tą, per kurį jie juos gavo. Hubai negalėjo atskirti vartotojų tinkle ir buvo mažiau veiksmingi.

Tinklo komutatorius skirstomas į dvi grupes – nevaldomas ir valdomas.

Nevaldoma – gali veikti iš karto, išėmus iš dėžės. Tačiau jie nėra tokie pažangūs kaip valdomi jungikliai. Jie sukurti taip, kad vartotojas galėtų pradėti juos naudoti, nereikia diegti ir konfigūruoti. Tokie įrenginiai labiau tinka namų sprendimams, dėl naudojimo paprastumo (dažniausiai tai yra fiziniai jungikliai ant korpuso) ir pasirengimo veikti nereikalaujant pažangių IT žinių.
Tvarkomas – turi daugybę modifikavimo ir pritaikymo pagal reikalavimus parinkčių. Dažniausi valdymo metodai yra CLI (komandinės eilutės sąsaja), kurią galima pasiekti per pvz. nuoseklieji prievadai, telnet, SSH, SNMP agentas arba tinklo sąsaja, pasiekiama per interneto naršyklę.

Tinklo jungiklis – funkcijos:

– Įjungti arba išjungti paskirtus prievadus;
– Manipuliuoti ryšio pralaidumu arba dvipusio ryšio nustatymais;
– Nustatykite prioritetinius prievadus;
– Filtruokite MAC adresus ir daugelį kitų saugos funkcijų, pvz., TACACS+ ir RADIUS;
– Aprėpiamo medžio protokolo (STP) ir trumpiausio kelio tilto (SPB) technologijos, kad būtų išvengta kilpų;
– Paprastas tinklo valdymo protokolas (SNMP), skirtas stebėti ryšį ir įrenginio kokybę;
– Port Mirroring, kuris kopijuoja srautą iš vieno prievado į kitą, kuris gali būti naudojamas pvz. tinklo sprendimai. Port Mirroring gali būti naudojamas, pavyzdžiui, tinklo sprendimuose.

Siūlome tinklo jungiklius iš tokių kompanijų kaip Allied Telesis, NVIDIA (anksčiau Mellanox), EnGenius, D-Link ir NetGear.

Najlepszy wybór przełączników sieciowych	- Stovaris

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

ATTO | EnGeniusNVIDIA | Tenda

Kontaktinis asmuo:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl