Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Tvirtos klaviatūros

Kompiuterių klaviatūros ir pelės, kaip mes visi jas žinome, idealiai tinka saugiai ir gana švariai biuro ir namų aplinkai. Tačiau šie įvesties įrenginiai naudojami ne tik standartinėse vietose, kuriose nėra nešvarumų, kenksmingų medžiagų ir patogenų.

Kompiuteriai ir su jais susiję įvesties įrenginiai naudojami įvairiose aplinkose ir pramonės šakose. Neįprastoms situacijoms ir vietoms, pavyzdžiui, remonto dirbtuvėms (kur tenka susidurti su riebalais ir kitomis nešvariomis medžiagomis) ar medicinos įstaigoms (kur galima liesti infekcijas sukeliančius mikrobus), reikia neįprastų sprendimų. Sustiprintos kompiuterių klaviatūros ir pelės, galinčios dirbti žemoje ir labai žemoje temperatūroje bei dulkėtose ir drėgnose patalpose, yra atsakymas į tokius poreikius. Tokie sprendimai yra atsparūs ir vandalizmui.

Visur, kur būtini higienos reikalavimai, antimikrobinė danga pasiteisins. IP68 apsaugos lygis garantuoja, kad įrenginius galima valyti po tekančiu vandeniu ir plovikliais net neatjungus nuo centrinio bloko. Itin ilgas klavišų tarnavimo laikas (apie 5 mln. klavišų paspaudimų) leidžia naudoti klaviatūrą ten, kur sudėtinga aptarnauti. Stovaris portfelyje esančios klaviatūros ir pelės dizainas leidžia dirbti beveik be triukšmo.

Periferiniai įrenginiai, „padengti“ gumine danga, puikiai tinka darbo vietoms, kuriose klasikiniai jų kolegos yra linkę sugadinti, įskaitant

  • gastronomija
  • sandėliavimas ir logistika
  • dirbtuvės
  • mokyklose
  • muziejai
  • Medicinos (dauguma siūlomų sprendimų atitinka medicinos standartus: EN 60601-1-2:2015; IEC 60601-1-2:2014 ir IP68 apsaugos klasę).

Itin patvarios periferinės įrangos gamybos lyderė yra K-Technology – jau daugiau nei 15 metų savo sprendimus teikianti įmonė. Įmonė specializuojasi kompiuterių klaviatūrų ir pelių, turinčių aukštą IP reitingą, aukštą atsparumą išoriniams veiksniams ir sprendimų su antibakterinėmis dangomis, gamyboje.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

K Technology

Kontaktinis asmuo:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl