Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Pažangios darbo vietos

Stovaris, kaip specializuotas duomenų saugojimo sprendimų platintojas, savo produktų portfelyje turi profesionalias Supermicro darbo vietas. „Supermicro“ daugiausia žinomas dėl savo serverių ir saugojimo sprendimų, tačiau platus produktų katalogas taip pat apima aukščiausios klasės darbo vietas, skirtas profesionaliam naudojimui ir žaidėjams. Kartu su Supermicro į savo pasiūlymą įdiegėme specialiai paruoštas, paruoštas konfigūracijas, sukurtas remiantis gamintojo partnerių pateiktais duomenimis. Mūsų pasiūlyme taip pat yra visi reikalingi komponentai, skirti kurti savo darbo vietas. Mūsų siūlomi paruošti rinkiniai yra sertifikuoti ir turi profesionalų techninį palaikymą.

Du modeliai yra vieno procesoriaus sprendimai. Pirmasis yra populiarus SYS-5039A-I (Intel® Xeon® W-2200/W-2100, iki 256 GB RAM), o antrasis yra ekspertas SYS-5049A-T (Intel® Xeon® Scalable 2Gen, iki 3 TB RAM). Trečiasis modelis yra SYS-7039A-I dviejų procesorių darbo stotis su integruotais komponentais, tokiais kaip Intel® Xeon® Scalable 2Gen, iki 4TB RAM.

Visur, kur svarbus darbo mobilumas, siūlome lengvas, efektyvias ir nešiojamas darbo vietas arba ultrabooks. Šie sprendimai yra gerokai „sumažinta“ klasikinio nešiojamojo kompiuterio versija. Geriausias ultrabook yra lengvas ir patvarus korpusas, o jo komponentai garantuoja be rūpesčių darbą ir pramogas bet kurioje situacijoje. Tiems vartotojams, kuriems kelionės yra kasdienybė (ne tik tarp biuro ir namų), kompaktiška LG įranga bus puikus sprendimas. LG gram nešiojamieji kompiuteriai yra itin lengvi – jų svoris svyruoja apie kilogramą. Įranga gavo MIL-STD-810G karinį sertifikatą 7 kategorijose, kas įrodo jos patvarumą. „LG Ultrabooks“ yra aprūpinti „Intel® Core™ i3“, „i5“ ir „i7“ procesoriais bei talpiomis baterijomis, leidžiančiomis nepertraukiamai veikti iki 23,5 valandos, nenaudojant maitinimo tinklo.

Stovario pasiūlyme galite rasti lengvų ir plonų LG gramų ultrabookų, skirtų ypatingoms užduotims. Jie yra puikus aukštos kokybės komponentų, optimalaus veikimo ir modernaus dizaino derinys.

„Stovaris“ produktų portfelyje taip pat yra „Durabook“ prekės ženklo „visiškai tvirti“ nešiojamieji kompiuteriai. Z14 ir Z14I modeliai gali tarnauti kaip mobilioji darbo vieta. Z14 ir Z14I modelius galima naudoti kaip mobilias darbo vietas ir juos galima išplėsti naudojant papildomus diskus, sukonfigūruotus RAID 5 ir išorine vaizdo plokšte. Itin patvarūs „Durabook“ nešiojamieji kompiuteriai yra paruošti atšiauriausioms aplinkoms, net ir tose srityse, kuriose vyksta karinė veikla. Durabook sprendimai atitinka MIL-STD-810G ir IP65 reikalavimus.

Visur, kur svarbus darbo mobilumas, siūlome lengvas, efektyvias ir nešiojamas darbo vietas, t. y. ultrabooks. Šie sprendimai yra gerokai „suploninta“ klasikinio nešiojamojo kompiuterio versija. Geriausias ultrabook yra tas, kurio korpusas yra lengvas ir patvarus, o komponentai garantuoja be rūpesčių veikimą ir pramogas bet kurioje situacijoje. Tiems vartotojams, kuriems kelionės yra kasdienė realybė (ne tik tarp biuro ir namų), kompaktiška LG įranga bus puikus sprendimas. Nešiojamasis kompiuteris LG gram yra itin lengvi – jų svoris svyruoja apie kilogramą. Įrangai buvo suteiktas karinis MIL-STD-810G 7ategorijos sertifikatas, kuris įrodo jos ilgaamžiškumą. LG ultrabookuose yra Intel® Core™ i3, i5 ir i7 procesorius, taip pat didelė baterija, kuri leidžia nepertraukiamai dirbti iki 23,5 valandos nenaudojant maitinimo tinklo.

„Stovaris“ pasiūlyme yra lengvi ir ploni LG gramų ultrabooks, skirti ypatingoms užduotims. Jie yra puikus aukštos klasės komponentų, optimalaus veikimo ir modernaus dizaino derinys.

„Stovaris“ produktų asortimente taip pat yra visiškai tvirtos „Durabook“ sąsiuvinės – „visiškai tvirtas“. Modelis Z14 ir Z14I gali veikti kaip mobili darbo vieta. Juos galima išplėsti papildomais diskais, sukonfigūruotais kaip RAID 5, ir išorine vaizdo plokšte. Itin patvarus nešiojamasis kompiuteris Durabook yra pasirengęs dirbti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, net ir tose srityse, kuriose vyksta karinė veikla. Durabook sprendimai atitinka MIL-STD-810G ir IP65 standartus.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Supermicro | PNY

Kontaktinis asmuo:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl

Piotr Król

Product Manager
+48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl