Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Valdoma šifruota laikmena

Stovaris gali pasiūlyti išsamų visapusės duomenų apsaugos sprendimą, t. y. „Kingston“ aparatinės įrangos šifruotus USB diskus, valdomus „DataLocker“ programinės įrangos.

Kingston šifruotos USB atmintinės yra skirtos veiksmingai duomenų apsaugai ir agentūrų direktyvų (pvz., TAA ir FIPS) laikymuisi. USB atmintinės iš Kingston yra optimalus sprendimas vyriausybinėms programoms ir įvairaus dydžio įmonėms. Darbuotojai, perduodantys įmonės duomenis naudodami įprastus „flash drives“, tai rizikuoja. Verta apsaugoti konfidencialius ar neskelbtinus duomenis „Kingston“ šifruotus „flash drives“ paverčiant įmonės standartu. Turėdama galimybę rinktis iš kelių modelių ir pajėgumų, kiekviena įmonė gali pasirinkti atmintį, atitinkančią savo poreikius. Tačiau naudodami USB – net ir užšifruotą ir saugų – darbuotojai gali būti šiek tiek aplaidūs, todėl gali kilti pavojus neskelbtiniems duomenims. Tai gali padėti centralizuotai valdant, kuriant ir įgyvendinant politiką, kuri apibrėžia, kas yra priimtina.

Šifravimo metodai

USB atmintinių šifravimas gali būti atliekamas dviem skirtingais būdais: aparatine arba programine įranga. Aparatinės įrangos šifravimui naudojamas atskiras procesorius, kuris yra fiziškai įterptas į šifruojamus atmintis. Procesorius naudoja pažangias technologijas, pateikdamas algoritmus, kurie generuoja šifravimo raktą, kuris neatskleidžiamas pagrindinei sistemai arba nėra saugomas sistemos atmintyje. Faktas, kad Kingston DataTraveler ir IronKey serijos aparatine įranga užšifruotoms USB atmintinėms nereikalauja jokios papildomos programinės įrangos ar įdiegtų programų pagrindiniuose kompiuteriuose, labai palengvina jų valdymą IT skyriams.

Taip pat žinokite, kad yra centralizuotai valdomų sprendimų, kurie suteikia dar daugiau saugumo, mastelio ir valdymo galimybių. „Kingston“ sukūrė šifruotų atmintinių valdymo sprendimus, bendradarbiaudamas su „DataLocker“. „DataLocker“ centralizuoto valdymo programinė įranga išplečia „Kingston“ šifruotų USB atmintinių funkcionalumą mūsų portfelyje. „DataLocker“ „SafeConsole“ ir „Enterprise Management System“ (EMS) platformos teikia programinės įrangos sprendimus, skirtus centralizuotai valdyti šifruotus USB įrenginius. Naudodami šiuos centralizuotai valdomus sprendimus IT administratoriai gali lengvai valdyti šiuos diskus. Ši funkcija leidžia užtikrinti atitiktį reikalavimams. Tvarkydami saugyklą centralizuotai, IT administratoriai gali teikti geresnę pagalbą naudodami pažangius įrankius, kurie supaprastina išteklių integravimą ir naudojimą, pavyzdžiui:

  • nuotolinis slaptažodžio nustatymas iš naujo,
  • slaptažodžių taisyklių nustatymas,
  • blokuoti vartotoją, kad jis negalėtų rašyti failų į laikmeną,
  • Saugiai perkelkite paskelbtus failus tiesiai į savo įrenginį,
  • rinkti žurnalus iš įrenginių,
  • nebenaudojamos atminties panaudojimas.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

DataLocker | iStorage

Kontaktinis asmuo:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl