Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Mobile Device Management (MDM)

MDM sistemos (Mobile Device Management) yra skirtos valdyti mobiliuosius įrenginius, kuriuose veikia įvairios operatoriaus ir įmonės operacinės sistemos. Pagrindinis MDM platformų tikslas – apsaugoti duomenis valdomuose mobiliuosiuose įrenginiuose, naudojamuose įmonėse (planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose). Svarbi tokio tipo programinės įrangos savybė yra ir galimybė mobiliuosius įrenginius integruoti su įmonės tinklo infrastruktūra bei jų nuotolinė konfigūracija.

Siūlome platformas, leidžiančias valdyti įrenginio funkcijas, o tai reiškia, kad nešiojamai įrangai bus taikoma organizacijos taikoma saugumo politika. Taigi sukuriami griežti aparatinės įrangos ir sistemos apribojimai. Stovario siūlomos MDM sistemos leidžia nustatyti įrenginių geografinę vietą. Tai reiškia, kad įmonės mobilioji įranga gali būti tiek laiko intervalu, tiek judant. MDM platforma taip pat suteikia prieigą prie mobiliųjų įrenginių naudotojų judėjimo istorijos ir išsaugo nuvažiuotą atstumą.

MDM sistemų idėjos išplėtimas yra pažangesnės EMM sistemos, t. y. įmonės mobilumo valdymas, teikiantis įrankių rinkinius, skirtus valdyti programų ir turinio konfigūracijos politiką, pagrįstą išmaniųjų telefonų operacinėmis sistemomis. Mobiliųjų sistemų saugos administratoriai nenori apriboti įmonių vartotojų naudojimosi mobiliaisiais įrenginiais darbo vietoje, taip palengvindami darbą įvairiuose įrenginiuose išlaikant IT infrastruktūros kontrolę.

EMM rinka iš ankstesnės kartos mobiliųjų įrenginių valdymo (arba MDM) produktų, kuriuose trūko taikomųjų programų ir turinio valdymo sistemų, išsivystė į sistemas su labai galingais nustatymais, talpinimo ir personalizavimo galimybėmis. Šios pramonės lyderiai, matydami potencialą, kuris yra šiose sistemose, nusprendė toliau plėsti valdymo funkcionalumą. Svarbios šio tipo programinės įrangos savybės yra galimybė integruoti mobiliuosius įrenginius su įmonės tinklo infrastruktūra ir nuotolinė administratorių konfigūracija. Šiuo metu BYOD tendencija ir funkcijų, susijusių su programų valdymu ir integravimu su korporacinėmis sistemomis, plėtra daro šias sistemas vis populiaresnes platesniame viso įmonės mobilumo valdymo kontekste.

Stovaryje mes reklamuojame savo partnerio sprendimą – Enterprise Mobile Management (EMM/MDM) platformą iš Ivanti (anksčiau vadinta Mobile Iron), kuri buvo sukurta specialiai valdyti mobiliuosius įrenginius, programas mobiliuosiuose įrenginiuose, netrukdant naudotojų asmeniniams failams, išlaikant labai aukštas saugumo lygis.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Proget | Ivanti

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl