Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Medicinos dalykų internetas (IoMT)

IoMT (medicininių dalykų internetas) yra visiškai sujungta medicinos prietaisų, programų ir sveikatos sistemų bei paslaugų infrastruktūra. Tai iHealthcare temos ir idėjos pratęsimas, kurį labai skatina pramonės rinkos lyderis (IIoT) ir pirmaujantis pasaulinės sveikatos priežiūros rinkos žaidėjas Advantech.

Nuolat didėjantis prie medicinos tinklo prijungtų prietaisų skaičius, anksčiau kaip atskiras subjektas veikusios įrangos „sujungimas į tinklą“, paciento namuose naudojamų jutiklių ir prietaisų įvedimas į medicinos tinklą didina duomenų perdavimą ir sukelia suderinamumo problemos. Sujungimas tarp medicinos prietaisų ir jutiklių pagerina duomenų valdymą ir pagerina bendrą pacientų sveikatos priežiūrą. Todėl priežiūra gerokai pagerėjo tiek bet kurioje medicinos įstaigoje, tiek išorėje, pavyzdžiui, slaugos namuose ar pacientų asmeninėse gyvenamosiose vietose. Apibendrinant galima teigti, kad IoMT sprendimai stipriai palaiko į pacientą orientuotą telemedicinos politiką, sujungia ligonines, klinikas, sveikatos priežiūros įstaigas, kad integruotų medicinos išteklius ir suteiktų nuotolinės priežiūros tinklą, galintį reaguoti į nutolusius pacientus realiu laiku. Teleportacija ne tik palengvina medicinos įstaigų naštą, bet ir suteikia galimybę teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Šiuo metu kaip pagrindiniai medicinos dalykų interneto (IoTM) įrenginiai yra išvardyti medicinos prietaisai, matuojantys žmogaus gyvybines funkcijas, išmanieji implantai, momentinio ryšio sistemos (čia, kaip ir tipinėse IoT sistemose, tinklo mazgai tarpusavyje bendrauja tiesiogiai, be žmogaus įsikišimo). ). Patys prietaisai jungiasi prie imtuvų, esančių gydytojo kabinete ar ligoninėje. Tokiu būdu pacientas neišeidamas iš namų gaus medikų konsultaciją, o blogai besijaučiantiems senoliams automatiškai bus iškviesta greitoji pagalba. Tinklinė medicinos įranga taip pat bendraus su IoMT prijungtais medicinos tinklais. Be to, kai kurie pramoniniai daiktų interneto pritaikymai vis labiau perkeliami į medicinos pramonę, įskaitant judėjimo (judėjimo) aplink objektą tyrimą, įrenginių valdymą, apšvietimą ir net ligoninių įrangos inventoriaus tvarkymą.

IoMT sistemų saugumas

Dėl nuolatinio tinklo medicinos prietaisų, galinčių generuoti, rinkti, analizuoti ir perduoti pacientų sveikatos duomenis į saugyklą vietiniuose arba debesies serveriuose, skaičiaus augimas ir sudėtingumas verčia šiuos duomenis geriau apsaugoti.

Daugybė sveikatos priežiūros IT ir medicininių daiktų interneto įrenginių naudojami pacientams prižiūrėti ir sveikatos priežiūros organizacijų klinikinei darbo eigai pagerinti, tačiau jie yra labai pažeidžiami kibernetinių atakų. Prijungti medicinos prietaisai yra didžiulis iššūkis sveikatos IT – biomedicinos ir saugumo organizacijoms. Tokių prietaisų negalima atjungti, nes jie atlieka svarbų vaidmenį gydant pacientus. Taigi bet kokia ataka kelia grėsmę pacientų saugumui, duomenų konfidencialumui ir medicinos paslaugų prieinamumui.

Mūsų IoMT sprendimų asortimentas apima Ivanti Neurons for Healthcare programinę įrangą, kuri siūlo puikią pagalbą kuriant medicininių duomenų apsaugos sistemą. Sprendimas pagerina informacijos apie turtą prieinamumą ir sumažina su medicinos prietaisais susijusią saugumo riziką. Ji taip pat suteikia išsamią įžvalgą apie sveikatos priežiūros IT, nes aptinka ir sumaniai profiliuoja medicinos prietaisus ir medicinos dalykų internetą (IoMT). Tai vienu metu leidžia įvertinti saugumo riziką, pranešti apie grėsmes ir surinkti įrenginio informaciją iš kelių duomenų šaltinių.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Advantech | Ivanti | Lantronix | Supermicro

Kontaktinis asmuo:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel. +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl