Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Pramoniniai maršrutizatoriai ir vartai

Pramoniniai maršrutizatoriai skirti pramoniniams prieigos tinklams. Viena iš svarbiausių funkcijų yra tinklo segmentavimas ir saugios nuotolinės prieigos prie vietinio tinklo (VPN) įrenginių įgalinimas. Pagrindinės pramoninių maršrutizatorių funkcijos yra šios: galimybė konfigūruoti ugniasienę, srauto tarp konkrečių įrenginių/tinklo segmentų filtravimas ir paketų tikrinimas (pvz., Modbus).

LoRaWAN sistemų taikymas

Dėl savo paprastumo šis sprendimas plačiai naudojamas transporto, žemės ūkio ir gamybos pramonėje. Tai geriausias sprendimas pramoninėms programoms, kurios mažu greičiu perduoda nedidelius duomenų kiekius. Duomenys gali būti perduodami daug didesniu atstumu nei kitos belaidžio ryšio technologijos, tokios kaip Wi-Fi, Bluetooth. Dėl to įrenginiai, naudojantys LoRa protokolą, idealiai tinka perduoti jutiklių duomenis mažos galios režimais.

LoRaWAN technologija ir ją naudojančios sistemos yra tinkamos programoms, kurioms reikalingas veikimo stebėjimas, naudojant įvairius specializuotus jutiklius. Taikymas apima platų spektrą, įskaitant sveikatos priežiūrą, išmaniuosius miestus, transportą ir logistiką. Stovaris siūlo sprendimus, skirtus konkrečioms programoms, kuriose LoRaWAN technologija veikia geriausiai. Ypač jei jutiklius reikia statyti atokiose patalpose, salėse ar patalpose.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

 AdvantechinHandMilesight

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl