Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

RAID diskų sistemos

Disko saugojimo sistemos yra svarbiausias duomenų centrų komponentas, kuriame saugoma visa apdorota informacija. Duomenų kiekis auga eksponentiškai. Šiandien PB dydžio duomenų apimtys net ir vidutinio dydžio įmonėse nėra neįprasta. Pakanka apie 90 diskų, kurių talpa 12TB.

Tampa labai svarbu saugiai saugoti tokius didelius informacijos kiekius ir užtikrinti nuolatinę prieigą prie jos.

Mūsų produktų asortimentą sudaro tradicinės diskų matricos, visos „flash“ matricos, hibridinė saugykla, saugojimo serveriai ir saugykla debesyje su pažangiomis duomenų paslaugomis, kad atitiktų griežtus SAN / NAS aplinkos reikalavimus. Siūlomi produktai gali išspręsti daugumą problemų, susijusių su duomenų saugojimu ir dalijimusi.

Infortrend saugyklos sprendimus sėkmingai naudoja daugelis vartotojų visame pasaulyje. Jie naudojami įvairiose reiklesnėse srityse tiek prekyboje, tiek pramonėje. Pagrindiniai „Infortrend“ siūlomi prekių ženklai yra „EonStor GS“, „EonStor GSe“, „EonStor GSe Pro“ ir „EonStor DS“ sprendimų šeimos.

Infortrend siūlo platų produktų ir sprendimų asortimentą, naudojant pažangiausias technologijas, kad būtų pasiektas aukštas našumas, patikimumas ir patogus naudojimas. Integruoti sprendimai suteikia išskirtines duomenų apdorojimo galimybes. Specializuota techninė įranga garantuoja aukštą prieinamumą, o patogios priemonės supaprastina administravimą.

Tokių protokolų kaip Fibre Channel, iSCSI, SAS, SATA ir SCSI palaikymas leidžia lengvai naudoti Infortrend produktus SAN, tiesiogiai prijungtoje saugykloje (DAS) ir prie tinklo prijungtoje saugykloje (NAS). Infortrend produktai garantuoja suderinamumą su Windows, Solaris, Linux, IBM AIX, HP-UX operacinėmis sistemomis ir su Vmware, Oracle, Citrix ir Microsoft Hyper-V virtualizacijos programine įranga.

Šie sprendimai skiriasi našumu, talpos masteliu ir jungiamųjų sąsajų skaičiumi. Jie puikiai tinka kaip disko saugykla mažiems ir vidutiniams duomenų centrams. Jie gali būti naudojami kuriant efektyvius ir patikimus virtualizacijos sistemų sprendimus – VMware ESX arba Microsoft Hyper-V su centralizuota disko saugykla. Šie sprendimai leidžia išgauti beveik 10PB talpą 12TB diskuose ir pasiekti iki 11000 MB/s skaitymo bei iki 5500MB/s rašymo spartą – užtikrina sklandų masyvo veikimą net esant didelei apkrovai, o tai reiškia didesnį efektyvumą.

Iš rinkoje esančių RAID saugojimo sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui Infortrend modeliai išsiskiria puikiu kainos ir našumo santykiu. Jų našumas svyruoja nuo 120 000 iki 750 000 IOPS (be talpyklos).

Visuose modeliuose standartiškai yra 4 1Gb/s iSCSI prievadai;

 • Kiekvienas valdiklis gali būti praplėstas papildomais 8Gb/s arba 16Gb/s Fibre Channel prievadais, 10Gb/s iSCSI arba 12Gb/s SAS (plėtimo plokštės – hostboard) arba 10Gb/s FcoE (Fibre Channel over Ethernet);
 • Suderinamas su įvairiais Infortrend JBOD stovais, įskaitant 4U modelį 60 kietųjų diskų;
 • Standartinės momentinių kopijų, masinių kopijų / vaizdų ir plono aprūpinimo licencijos;
 • Automatizuoto saugyklos pakopos ir SSD talpyklos palaikymas, kad būtų geriau naudojami SSD diskai ir nuotolinis replikavimas (pasirenkamos licencijos).

Taip pat siūlome patikimų, lengvai valdomų vieningų hibridinių saugyklų seriją.

Pagrindinės jo savybės yra šios:

 • Sujungia objektų saugyklą, SAN ir NAS į vieną sistemą, supaprastindamas diegimą ir valdymą;
 • Galimybė pagal poreikį pasirinkti hibridines ir visos blykstės konfigūracijas;
 • Integruota objektų saugykla, skirta sumažinti programų diegimo iš debesies išlaidas;
 • Duomenų mažinimo technologija, skirta efektyviai išnaudoti turimą pralaidumą;
 • Galimybė konfigūruoti EonStor GS kaip debesies talpyklą;
 • Du valdikliai ir aparatinės įrangos architektūra be vieno gedimo taško užtikrina veiklos tęstinumą gedimo atveju;
 • Automatinis perjungimas (SMB 3.0) ir kelių krypčių palaikymas, kad nebūtų prastovų;
 • Tiek saugomų, tiek perduodamų duomenų šifravimas;
 • Integruotos atsarginės kopijos funkcijos, pvz., momentinės kopijos, tomo kopijavimas, veidrodinė kopija ir nuotolinis replikavimas;
 • Intuityvi „EonOne“ sąsaja, skirta sistemos valdymui ir turto stebėjimui.

Remiantis patobulinta aparatūra ir programine įranga, „EonStor GS“ palaiko failų (CIFS/SMB, NFS, AFP ir FTP), blokų (Fiber Channel, iSCSI, SAS) ir objektinę prieigą, suteikdama vartotojams tiesioginę prieigą prie failų naudojant unikalų URL ir sumažindama debesų programų diegimo išlaidos.

Integruojant šiuos protokolus ir kelių branduolių „Intel“ procesorius, „EonStor GS“ užtikrina ne tik išskirtinį lankstumą, bet ir išskirtinį našumą naudojant hibridines arba visas „flash“ konfigūracijas. „Flash“ konfigūracija siūlo iki 700 000 IOPS našumą, 11 GB/s pralaidumą blokinei prieigai ir 3500 MB/s CIFS.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Data Direct Networks (DDN) | Infortrend | StorCentric

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
+48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl