Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Papildomos paslaugos

Instaliacijos

Nuo pat savo veiklos pradžios rūpinamės, kad kiekvienas klientas gautų ne tik gaminį, bet ir profesionalią techninę pagalbą. Padėsime profesionaliai sumontuoti visus mūsų siūlomus įrenginius, instruktuosime optimaliai ir ekonomiškai juos eksploatuoti bei užtikrinti be rūpesčių naudojimą.

Treniruotės

Taip pat organizuojame mokymus, siekdami supažindinti savo Klientus su naujausiomis mūsų siūlomomis technologijomis. Mūsų mokymai padeda mūsų partneriams pasitikrinti, kaip Stovario siūlomi sprendimai gali patobulinti jų IT sistemas. Mokymus veda kvalifikuoti, ilgametę praktinę patirtį turintys darbuotojai. Mokymų temos derinamos pagal individualius mūsų Klientų ir verslo partnerių poreikius.

Matricos nuomos paslauga

Stovaris taip pat siūlo diskų masyvų nuomą, siūlome tokių firmų kaip Infortrend, Promise, Nexsan įrenginius. Įranga ir nuomos laikas derinami individualiai su klientu. Kartu su įranga siūlome specializuoto inžinieriaus pagalbą, kuri leis greitai ir be problemų paleisti mūsų įrangą jūsų aplinkoje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų pasiūlymą, kreipkitės į Stovario pardavimo skyrių.

Skaitytuvų nuomos paslauga

Stovaris siūlo tokių įmonių kaip Panasonic ir Fujitsu dokumentų skaitytuvų nuomą. Į paslaugą įeina skaitytuvų pristatymas klientui laikotarpiui nuo 1 iki 6 mėnesių (ilgesnės nuomos atveju sąlygos derinamos individualiai). Nuomojami įrenginiai yra techniškai efektyvūs ir aprūpinti skenavimui reikalinga programine įranga, kurią suteikia gamintojas. Eksploatacinės medžiagos yra įtrauktos į nuomos kainą ir pristatomos paslaugų teikėjo sąskaita. Eksploatacinių medžiagų keitimą nuomininkas atlieka pats. Specialiu kliento pageidavimu paslaugos teikėjas turi galimybę pilnai aptarnauti skaitytuvą (įskaitant medžiagų ir eksploatacinių medžiagų keitimą). Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų pasiūlymą, susisiekite su Stovario pardavimų skyriumi.

Matricos nuomos paslauga

Siūlome tokių kompanijų kaip Infortrend ir Promise diskų masyvų nuomos paslaugą. Prietaisai nuomojami iki 2 savaičių, kiti terminai derinami individualiai. Šios paslaugos tikslas – leisti susipažinti su mūsų įrenginiais savo darbo aplinkoje. Įrangos nuomos paslauga apima sertifikuotų inžinierių, kurie yra visiškai kvalifikuoti mūsų nuomojamos technikos srityje, priežiūrą. Kiekvienas iš jų turi ilgametę patirtį, taigi ir žinias, įgytas ne tik mokymų metu, bet ir pagilintas diegiant įvairiose klientų aplinkose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų pasiūlymą, kreipkitės į Stovario pardavimų skyrių.

Skaitytuvų nuomos paslauga

Stovaris siūlo galimybę kelioms dienoms išsinuomoti šių prekių ženklų: Fujitsu ir Panasonic skaitytuvus. Paslaugos tikslas – patikrinti skenavimo įrangos funkcionalumą ir suderinamumą su Kliento sistemomis. Tai leidžia klientui patvirtinti ir įsitikinti, kad įranga, kurią jis ketina įsigyti, visiškai atitinka jo lūkesčius.

Kontaktinis asmuo:

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
+48 502 447 112
m.gardocki@stovaris.pl

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
+48 507 015 459
s.pytkowski@stovaris.pl

Sylwester Giermaz

Pre-Sales Engineer
+48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
+48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl