Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

IT saugumas

Sistemos sauga yra glaudžiai susijusi su operacinių sistemų ir įdiegtų programų savalaikiškumu. Spėjama, kad net 75% kibernetinių atakų išnaudoja gerai žinomus komercinės programinės įrangos pažeidžiamumus, kurių būtų galima išvengti reguliariai ją atnaujinant. Be to, 86 % praneštų pažeidžiamumų kyla iš trečiųjų šalių programų, tokių kaip Oracle/Sun Java (91 % žiniatinklio atakų; 76 % atakų prieš sistemas su nepalaikomomis Java versijomis), Adobe Reader ir Adobe Flash. Kadangi operacinės sistemos atnaujinamos gana dažnai, užpuolikai daugiausia dėmesio skiria programoms. Dėl šių priežasčių atnaujinimo valdymo programinė įranga yra labai svarbi daugeliui organizacijų.

Stovaris siūlo IT infrastruktūros saugumo valdymo įrankius (serveriai, staliniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai, tokie kaip iPad, iPhone, Blackberry). Šie produktai palaiko operacines sistemas, skirtas staliniams kompiuteriams, pvz., Windows, Linux / Unix ir Mac, taip pat operacines sistemas mobiliesiems įrenginiams, pvz., iOS, Android ar Windows Phone. Jie apsaugo įrenginius ir svarbius duomenis nuo bet kokių grėsmių: valdydami operacinių sistemų ir programų naujinimus nuotoliniu būdu, šifruodami duomenis, reikalaudami laikytis saugos politikos, valdydami prieigą prie tinklų, programų arba įvesties/išvesties prievadų darbo grupėms ar atskiriems vartotojams.

Įmonės kompiuterių tinklo saugumą, be kita ko, užtikrina šie komponentai:

  • aptikti ir blokuoti šnipinėjimo programas,
  • valdyti operacinės sistemos arba pasirinktų programų naujinimus,
  • blokuoti įtartinas programas,
  • valdyti prieigą prie kompiuterio įvesties / išvesties prievadų (ypač apribojimus rašyti į USB atmintinę),
  • aptikti ir blokuoti neteisėtą prieigą prie tinklo (įsibrovėlių).

Taip pat siūlome naujinimų valdymo programinės įrangos paketus. Kai kurie iš jų yra „Microsoft System Center“ priedai ir naudojami atnaujinti trečiųjų šalių programas, pvz., Java, Flash, Chrome, FireFox ar iTunes. System Center Configuration Manager leidžia atnaujinti (su savo mechanizmais) trečiųjų šalių programas.

Kiti sprendimai leidžia atnaujinti ir tvarkyti pataisas galutiniuose įrenginiuose, taip pat ne Microsoft System Center serveriuose. Naudodama jas bet kuri organizacija gali reguliariai ir visapusiškai aptikti, analizuoti ir atnaujinti tūkstančius sistemų, remdamasi pačios nustatytomis taisyklėmis, neperkraudama tinklo ir netrikdydama vartotojų produktyvumo.

Peržiūrėkite, analizuokite ir apsaugokite įvairias klientų aplinkas

Leidžia peržiūrėti visus klientų sistemose įdiegtus pataisymus ir atlieka saugos pažeidžiamumo vertinimus naudojant patikrintus, patikimus informacijos šaltinius. Tada rastos grėsmės operacinėms sistemoms ir trečiųjų šalių programoms gali būti pašalintos Microsoft Windows®, Linux ir Mac OS® sistemose.

Korekcijų įgyvendinimo automatizavimas

Sprendimas automatizuoja pataisų valdymą ir diegimą, suteikdamas IT darbuotojams išsamią, taisyklėmis pagrįstą kontrolę, kur, kada ir kaip dažnai pataisymai diegiami. Saugos spragas galima pataisyti net neprisijungus įrenginiuose, o planavimo ir taisyklių funkcijos palengvina ir pagreitina procesą.

Pataisų diegimas nuotoliniuose įrenginiuose

Ši funkcija realizuojama naudojant debesį, leidžiantį IT darbuotojams įvertinti sistemų būseną ir įdiegti pataisas įrenginiuose, esančiuose bet kurioje pasaulio vietoje. Tam net nereikia VPN ryšio.

Saugus duomenų perdavimas

Siūlome saugų duomenų perdavimo sprendimą, paremtą PCoIP protokolu, kurio dėka siunčiame tik rodomą informaciją pikselių pavidalu, jokia verslo informacija niekada nepalieka iš vietinių išteklių, debesies ar duomenų centro. Be to, įmonės duomenys ir programinė įranga yra apsaugoti centrinėse sistemose, todėl niekas negali keisti ar filtruoti duomenų. PCoIP srautas apsaugotas AES 256 šifravimu, kuris atitinka aukščiausią saugumo lygį, kurio reikalauja vyriausybinės agentūros.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Ivanti  | Matrix42 | Teradici

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product manager
+48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl