Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Laiko serveriai

Kai skaitote šiuos žodžius, visi jūsų tinklo serveriai ir darbo stotys generuoja failų, el. laiškų, operacijų ir tt laiko žymas. Tuo pačiu metu serverio žurnaluose įrašomos kiekvienos rūšies operacijos, jei šios informacijos reikia auditui ar teismo ekspertizei atlikti. Taip pat visiškai įmanoma, kad dienos metu automatizuoti procesai, tokie kaip archyvavimas, katalogų sinchronizavimas ar cron darbai, pakeis kai kuriuos failus pagal laiko žymes.

Visos aukščiau pateiktos operacijos yra pagrįstos prielaida, kad įrenginiai rodo tinkamą laiką.

 

Bet ar tikrai taip?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite atkreipti dėmesį į tai, ar laiko šaltinis yra:

  • tikslus ir tikslus,
  • saugus,
  • lengva naudoti ir įgyvendinti.

Daugelyje tinklų atsakymas į pirmąjį klausimą yra nebūtinai. Pavyzdžiui, kompiuterių laikrodžiai garsėja dreifavimu. Taip yra todėl, kad dauguma jų laiką matuoja naudodami pigius osciliatorius arba baterijomis maitinamus kvarco kristalus, kurie per vieną dieną gali paspartinti arba sulėtinti keliomis sekundėmis ar net minutėmis, todėl laikui bėgant gali atsirasti didelių nukrypimų.

Todėl dauguma šiuolaikinių įmonių tinklų remiasi laiko serveriais, kurie gauna laiko informaciją iš GNSS, pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos, ir perduoda ją klientams per Network Time Protocol (NTP). NTP serveriai taip pat naudoja stabilius vidinius osciliatorius, kad užtikrintų apsaugą tuo atveju. palydovinio signalo praradimas.

Savaime veikiančio generatoriaus tikslumas priklauso nuo jo tipo: standartiniai kvarciniai generatoriai užtikrina iki 400 mikrosekundžių tikslumą per pirmąsias 24 signalo praradimo valandas, o rubidžio osciliatoriai – mažiau nei vienos mikrosekundės tikslumą.

Siekdama patenkinti klientų laiko žymų reikalavimus, Stovaris dirba su geriausiais laiko sinchronizavimo paslaugų teikėjais.

Microsemi laiko serveriai

Microsemi SyncServer serijos gaminiai pasižymi galimybe išlaikyti labai aukštą laiko nustatymo tikslumą net ir praradus GPS signalą. Aukščiausio modelio su Rubidium osciliatoriumi pirmos dienos neatitikimas yra mažesnis nei viena mikrosekundė, o tai yra unikalu pasaulyje. Be osciliatorių versijų, klientas taip pat turi galimybę pasirinkti maitinimo šaltinio dubliavimą bei plačias gamintojo techninio palaikymo ir aptarnavimo galimybes.

Microsemi SyncServer siūlo tikslias, saugias ir patikimas laiko sinchronizavimo paslaugas, kurių reikia kiekvienam šiuolaikiniam tinklui. Šis tvirtas serveris yra specialiai sukurtas pateikti tikslias tinklo laiko protokolo (NTP) laiko žymas. Lengvai naudojamos funkcijos patenkina esamus ir būsimus tinklo poreikius, o laiko duomenis pateikia patikimai ir saugiai. Sauga yra neatskiriama SyncServer serijos produkto architektūros dalis. Prietaisas turi standartines saugos funkcijas, susijusias su žiniatinklio sąsaja, NTP operacijomis ir prieiga prie serverio. Be to, „Time Server“ taip pat suteikia galimybę apeiti nesaugius prieigos protokolus ir išjungti kitas paslaugas.

Stovario pasiūlymas

Stovaris siūlo tiek Microsemi SyncServer modelius su montavimo serverio patalpoje galimybe, tiek modelius su montavimo lauke – nepalankiausiomis oro sąlygomis. S80 modelis pasižymi 4 seisminio atsparumo laipsniu, IP66 atsparumo drėgmei ir dulkėms įvertinimu ir 5VB degumo klasifikacija.

Laiko žymėjimo paslaugą įrenginio funkcijos pavidalu taip pat galima rasti „Garland Technology“ tinklo paketų brokeriuose ir „Apcon“ „IntellaFlex Multi Function“ ašmenyse.

Skaityti daugiau

Montavimui biure:

Atsparus oro sąlygoms,
montavimui lauke:

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

MicrochipMicrosemi

Kontaktinis asmuo:

Michal Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl