Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

LoRaWAN (IoT perdavimas)

LoRa (Long Range) yra viena iš efektyvių belaidžio ryšio sistemų, turinti didelį diapazoną ir mažesnes energijos sąnaudas, galinti perduoti nedidelius duomenų kiekius dideliais atstumais. Dėl šių dviejų pagrindinių savybių jis yra patrauklus sprendimas naudoti daiktų interneto įrenginiuose.

LoRaWAN (Long Range Wide Area Network) yra protokolas, pagrįstas Semtech sukurtos LoRa sistemos moduliavimu. Tai programinės įrangos sluoksnis, kuris nustato, kaip įrenginiai naudoja aparatinę įrangą, tai yra, kada ir kokiu formatu perduoda duomenis.

Pagrindinės savybės yra didelis ryšio atstumas ir palyginti mažas energijos suvartojimas. Dėl šių savybių LoRaWAN sistemos yra idealūs sprendimai pramoninėms IoT programoms. Be to, jie leidžia įveikti daugelį naujų iššūkių, kylančių kaimo ir miesto vietovėse, pavyzdžiui, susijusių su aplinkos tarša, visuotiniu atšilimu ar stichinėmis nelaimėmis.

LoRaWAN sistemų taikymas

Dėl savo paprastumo šis sprendimas plačiai naudojamas transporte, žemės ūkyje ir gamyboje. Tai geriausias sprendimas pramoninėms programoms, kurios perduoda nedidelius duomenų kiekius mažu greičiu. Duomenys gali būti perduodami daug didesniu atstumu nei kitos belaidžio ryšio technologijos, tokios kaip „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“. Dėl to įrenginiai, naudojantys LoRa protokolą, idealiai tinka perduoti jutiklių duomenis mažos galios režimais.

LoRaWAN technologija ir ją naudojančios sistemos tinka programoms, kurioms reikalingas veikimo stebėjimas, naudojant įvairius specializuotus jutiklius. Taikymas apima platų spektrą, įskaitant sveikatos priežiūrą, išmaniuosius miestus, transportą ir logistiką. Stovaris siūlo sprendimus, skirtus konkrečioms programoms, kuriose LoRaWAN technologija veikia geriausiai. Ypač jei jutiklius reikia statyti atokiose patalpose, salėse ar patalpose.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

 Advantech | inHand | Milesight | Opengear

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl