Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Nuotolinis medicinos IT infrastruktūros valdymas

Daugumą ligoninės procedūrų palaiko RIS/HIS sistemos. Tai užtikrina nuolatinį IT sistemų, serverių ir archyvų veikimą. Menkiausios prastovos gali sukelti sudėtingą situaciją gydymo įstaigos darbe. Patvirtinti sprendimai sumažina pagrindinių sistemų prastovas serverių patalpoje, nes leidžia jas aktyvuoti įgalioti asmenys iš bet kurios vietos ir bet kuriuo patogiu metu. Šie sprendimai jau pasitvirtino ir kitose srityse, pvz. bankininkystės ir telekomunikacijų srityse.

Medicinos centruose dažnai tenka atskirti darbo vietos įvesties/išvesties įrenginius (monitorių, klaviatūrą, pelę) nuo centrinio kompiuterio bloko. Tai galima padaryti naudojant vadinamuosius KVM signalo plėtiklius. Tokių sprendimų gamintoja yra bendrovė Vertiv, sukūrusi sprendimą Vertiv Avocent HMX8000. Šis įrenginys suteikia prieigą prie kelių kompiuterių per standartinę IP tinklo infrastruktūrą ir leidžia vartotojams dalytis ištekliais. Jis siūlo 4K kokybės vaizdo įrašą per vieną skaidulų ryšį. Ši sistema idealiai tinka programoms, kurioms reikalinga didelė skiriamoji geba ir nulinis vėlavimas, pavyzdžiui, vaizdo perdavimui operacijos metu arba nuotoliniams gydytojų seansams. IP palaikantis KVM plėtiklis leidžia kompiuterinę įrangą pastatyti toliau nuo stoties ir vartotojo saugioje, kontroliuojamos temperatūros aplinkoje. Sukurta pagerinti darbo kokybę ir sumažinti IT sąnaudas, ši sistema suteikia galingus administravimo įrankius ir tinklo išteklių ryšio kontrolę, nepakenkiant vaizdo kokybei.

Kodėl verta naudoti Vertiv prieigos sprendimus:

  • nuotolinė prieiga iš bet kur ir bet kada per TCP/IP tinklą
  • greitas atsakas ir visiška prieiga gedimo atveju
  • Centralizuotas valdymas ir administravimas, todėl visa serverio patalpa viename ekrane
  • saugumas su kelių lygių prieigos teisėmis ir duomenų šifravimu
  • aparatinės ir programinės įrangos platformos mastelio keitimas ir nepriklausomumas

Sveikatos priežiūros įstaigoms reikalingas nuolatinis ryšys, kad būtų palaikomos svarbiausios programos ir įrenginiai, reikalingi kiekvienam paciento priežiūros elementui. Nuolatinis tinklo ryšys ir nuolat prie tinklo pridedami nauji įrenginiai gali padidinti gedimo tikimybę. Daug pralaidumo reikalaujančios medicininės programos, tokios kaip medicininiai daiktų interneto įrenginiai, elektroniniai medicininiai įrašai (EDM) ir paveikslėlių archyvavimo sistemos (PACS), yra labai svarbios sveikatos priežiūros organizacijoms, tačiau kelia didelę įtampą tinklui.

„Opengear“ serverio pultai užtikrina saugų, nuolatinį tinklo pasiekiamumą, reikalingą griežtiems reguliavimo reikalavimams, sumažinti išlaidas ir pagerinti pacientų patirtį. Įrodyta, kad šie įrenginiai užtikrina visišką tinklo atsparumą, jie yra atsakas į sudėtingus iššūkius, su kuriais šiandien susiduria sveikatos priežiūros įstaigos. Paprasta valdyti, greitai įdiegti ir pritaikyti tūkstančiams vietų, jie yra suderinami su bet kokia sveikatos priežiūros aplinka.

„Opengear“ sprendimai turėtų būti bet kurios sveikatos priežiūros įstaigos atkūrimo plano pagrindas. „Lighthouse Enterprise“ programinė įranga užtikrina visišką mūsų tinklo matomumą, o „Smart Out-of-Band“ leidžia inžinieriams stebėti, valdyti ir išspręsti IT problemas iš bet kurios nutolusios vietos. Kartu su perkėlimu į korinį tinklą, užtikrinantį nuolatinį pasiekiamumą per 4G LTE, jie gali tęsti įprastą medicinos sistemų veikimą, kol bus išspręsta pirminiame tinkle iškilusi problema.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

OpengearVertiv

Kontaktinis asmuo:

Marcin Cichecki

Sales Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl

Przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl