Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

IoT šliuzai ir programų valdymas

Daiktų internetas (IoT)

OpenGear_Out-of-Band-ENG

Stabiliai palaikomas ryšys

Atsiradus daiktų internetui, tapo būtina užtikrinti, kad duomenų centrai ir tinklo įrenginiai būtų labai atsparūs. „Gartner“ prognozėmis, iki 2020 metų pabaigos tinkle esančių įrenginių skaičius sieks apie 20,8 mlrd. Atsižvelgiant į tai, kad daiktų internetas tampa visur paplitęs, beveik kiekvienos pramonės šakos organizacijoms reikia stiprinti tinklo infrastruktūrą, įskaitant nejudamojo ryšio korinio ryšio sprendimus.

Kritinių galutinių taškų valdymas

Kadangi organizacijos, be kita ko, perkelia skaičiavimo išteklius iš duomenų centrų, joms reikia efektyviau valdyti visus savo duomenis – nesvarbu, iš kur jie gaunami. Maršrutizatoriai, jungikliai ir kiti tinklo įrenginiai, kurie yra pagrindinė skaičiavimo dalis, gali padėti efektyviai valdyti duomenis ir vadinamąjį atgalinio ryšio srautą.

IoT aplinkos valdymas

Vykstantis skaitmeninimo procesas, daiktų internetas ir didėjanti įrenginių sklaida IT padalinių administratoriams kelia visiškai naujų iššūkių. Jie turi pasirūpinti paskirstytų tinklo aplinkų valdymu nutolusiuose biuruose, gamybos patalpose ir privačiuose debesyse. Jie turi užtikrinti nuolatinį ryšį ir sumažinti tinklo gedimus. Su pagalba ateina įrenginiai, leidžiantys valdyti už juostos ribų, suteikiantys prieigą prie IT įrangos bet kuriuo metu, neatsižvelgiant į vietinio tinklo funkcionalumą ir ryšį. Derindamos investicijas į daiktų internetą su „Opengear“ sprendimais, organizacijos gali būti tikri, kad tinklas, kuriuo grindžiamas jų verslas, veiks tinkamai, o problemas bus galima greitai nustatyti ir lengvai išspręsti.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

 Advantech | InHand | Lantronix | Milesight | OpengearSilexVertiv

Kontaktinis asmuo:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl