Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Duomenų centro valdymo programinė įranga (DCIM)

Pagrindinė duomenų centro valdymo (DCIM) programinės įrangos užduotis – palengvinti didelių įmonių infrastruktūros valdytojų darbą kuriant (projektuojant), valdant ir stebint jų serverių patalpas. Ši užduotis atliekama išanalizavus penkis pagrindinius įrenginių, kurie yra patalpinti serveriuose, parametrus, būtent: stovo užimamą erdvę, šilumos gamybą, energijos suvartojimą, komponentų svorį ir fizinių jungčių komplektą.

Naudodami paprastą Data Center virtualizaciją, galime greitai rasti atsakymą į daugelį svarbių klausimų, pvz. ar turime pakankamai laisvos vietos papildomam serveriui, ar stelažas ir serverio patalpos grindys atlaikys papildomą apkrovą ir ar galėsime užtikrinti tinkamą, reikalingą prisijungimą prie kompiuterių tinklo.

Remiantis programinės įrangos, skirtos mažoms serverių patalpoms, taip pat dideliems duomenų centrams, kūrėjų prielaidomis, šie sprendimai turėtų būti patraukli alternatyva dažniausiai naudojamoms skaičiuoklėms ar diagramoms, sukurtoms, pavyzdžiui, Microsoft Visio. Šiuo metu jie naudojami informacijai apie serverių patalpoje esančius įrenginius saugoti. Tačiau pagrindinė problema yra jų atnaujinimas, kuris užima daug laiko ir todėl retai atliekamas.

Daugelis analizių rodo, kad tinkamos vietos suradimas serverio patalpoje klasikiniu būdu gali užtrukti iki 5 valandų, o naudojant atitinkamą programinę įrangą duomenų centrui, šis laikas gali sutrumpėti iki 30 minučių. Panašiai nuo nulio projektuojant naujos stelažo turinį ir išdėstant jį serverių patalpoje – klasikiniu būdu reikia skirti beveik 3 dienas, o naudojant programinę įrangą DC valdymui laikas optimizuojamas iki 2 valandų. Analizuojant sutaupytą laiką, verta kas mėnesį ir kasmet atlikti skaičiavimus, kurie tiesiogiai reiškia patiriamų išlaidų sumažinimą.

Štai dešimt priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti duomenų centro valdymo programinę įrangą:

 • Sumažinti techninės įrangos diegimo / diegimo laiką;
 • Sumažinti elektros energijos tiekimo sutrikimų riziką;
 • Sumažinti vidutinį įrangos remonto laiką serverių patalpoje;
 • Gebėjimas greitai atlikti auditą ir patikrinimus;
 • Gebėjimas atlikti planuojamų pakeitimų poveikio analizę prieš skiriant išteklius;
 • Greita prieiga prie dabartinių ir istorinių duomenų;
 • Palengvinti efektyvų pokyčių planavimą ir valdymą;
 • Galimybė sekti stovo talpą: erdvę, galią ir tinklo ryšį;
 • Duomenų centrų laisvo ploto apribojimų mažinimas (ribota prieiga asmenims);
 • Pagrindinių duomenų integravimas ir keitimasis su kitomis IT sistemomis.

   Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

   Opengear | Vertiv

   Kontaktinis asmuo:

   Przemysław Prochera

   Business Development Manager
   tel. +48 668 157 173
   p.prochera@stovaris.pl