Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Pramoninis daiktų internetas (IIoT)

IIoT (pramoninis daiktų internetas) – tai visiškai sujungta pramoninių įrenginių, taikomųjų programų, sistemų ir įvairių paslaugų infrastruktūra. Tai pramonės 4.0 koncepcijos išplėtimas, kurį labai skatina pramonės rinkos lyderis (IIoT) Advantech ir vienas iš nepertraukiamo maitinimo šaltinių rinkos lyderių Eaton.

Nuolat didėjantis prie pramonės tinklo prijungtų įrenginių, anksčiau kaip atskiras mazgas veikusios įrangos „sujungimas į tinklus“, įvairių tipų gamykloje naudojamų jutiklių ir prietaisų įvedimas į tinklą didina duomenų perdavimą. kritinius duomenis ir sukelti suderinamumo problemų. Viena iš esminių vadinamosios Pramonės 4.0 problemų yra stiprus pramonės infrastruktūros ryšys su informacinių technologijų pasauliu, kitaip tariant, OT (operacinės technologijos) pasaulio ryšys su IT (informacinių technologijų) pasauliu, ačiū. Dėl šio ryšio jau tradiciniame pramonės sistemų valdymo srityje atsirado daug naujų paslaugų ir technologijų, tokių kaip IIoT (pramoninis daiktų internetas). Ryšys tarp sistemos elementų buvo paremtas iš IT tinklų žinomais protokolais, o sistemos funkcionalumas papildytas duomenų gavimu iš papildomų IoT jutiklių. Taip sukurta sistemos architektūra ir precedento neturinti jos elementų integracija lėmė poreikį užtikrinti tokiu būdu sukurto tinklo saugumą.

Kibernetinis saugumas ir IIoT sistemų valdymas

Kad IIoT sistemos veiktų efektyviai, reikalingas tinkamas taikomųjų programų ir saugos sistemų lygis. Atitinkama programinė įranga leidžia nuotoliniu būdu valdyti krašto įrenginius (Edge Computing), kai gauname saugią, vientisą šifruotą prieigą prie nuotolinio daiktų interneto įrenginių valdymo. Sistemų montavimas yra paprastas, o vietinis stebėjimas ir valdymas nereikalauja papildomų resursų. Sistema leidžia išsamiai peržiūrėti visus daiktų interneto duomenis viename debesies skydelyje arba išoriniame įrenginyje.

Programa iš mūsų TeamViewer Tensor portfelio leidžia vartotojams nuotoliniu būdu palaikyti bet kurį įrenginį iš bet kur, bet kuriuo metu ir bet kurioje platformoje. Tai leidžia išspręsti technines problemas, kad būtų sumažintas prastovos laikas ir padidintas IT ir darbuotojų našumas. TeamViewer Tensor yra saugus nuotolinis ryšys, teikiantis paramą visoms pramonės organizacijoms visame pasaulyje.

Kontaktinis asmuo:

przemysław Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl