Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Visapusiški HPC sprendimai

Didelio našumo kompiuterija (HPC) yra terminas, naudojamas apibūdinti didelio našumo skaičiavimą specialiai sukurtoje IT infrastruktūroje, kurią sudaro didelės galios serveriai, sujungti labai greitu tinklu ir pasiekti didelius duomenų kiekius. Dažniausiai šiuos skaičiavimus vienu metu atlieka keli vartotojai. Programos šioje aplinkoje sukurtos taip, kad optimaliai išnaudotų išteklius ir užtikrintų veiklos lygiagretumą, o tai suteikia galimybę didinti efektyvumą didėjant turimai infrastruktūrai.

Siūlome išsamias techninės ir programinės įrangos linijas, taip pat taikomųjų programų palaikymo sistemas, skirtas didelio našumo kompiuteriams (HPC). Didžiausią dėmesį skirdami inovacijoms, mūsų pardavėjai pristato naujus HPC tyrimų ir plėtros, sistemų projektavimo ir superkompiuterių konstravimo, diegimo, eksploatavimo, aptarnavimo ir priežiūros sprendimus.

Vienas iš mūsų tiekėjų yra Supermicro, kuris kuria pasirinktinius sprendimų dizainus, kad atitiktų sudėtingiausius HPC projektavimo ir diegimo iššūkius. Didelio našumo serverių ir saugojimo sistemų portfelis leidžia sukurti unikalias konfigūracijas, kurios atitiktų bet kokį darbo krūvį. Supermicro strategija pirmiausia rinkoje užtikrina, kad klientai visada naudosis naujausiomis ir geriausiomis technologijomis. HPC vis labiau susipynus su AI, dėmesys didelio tikslumo skaičiavimui ir toliau auga. Įspūdingi ir visiškai nauji kai kurių sudėtingiausių HPC sprendimų atradimai galimi naudojant dirbtinio intelekto sistemas, o norint neatsilikti nuo augančio skaičiavimo galios poreikio programoms, kuriose HPC derinamas su AI, Supermicro siūlo išsamius klasterių sprendimus, pasižyminčius dideliu masteliu ir konfigūravimu.

HPC sistemas sudaro:

  • Aparatinės įrangos architektūros: kur serveriai teikia platų aparatinės įrangos architektūrų spektrą, palaiko „Intel Xeon“, „IBM Power Series“, „Intel Xeon PHI“ procesorius, FPGA ir NVIDIA GPU greitintuvo korteles ir daugelį kitų procesorių. Saugojimo sistemoms svarbus paskirstytos atminties, objektų ir centralizuotos saugyklos palaikymas; o tinklo sistemoms – didelės spartos Mellanox arba Omni-Path tinklas, pagrįstas faktine kliento taikomųjų programų aplinka ir sistemos kliūčių analize, kad būtų galima pasirinkti tinkamą aparatinę įrangą.
  • Sistemos architektūros: įvairių sistemų platformų palaikymas, profesionalių projektavimo ir konstravimo paslaugų teikimas lygiagrečioje aplinkoje. Pateikti kelių variantų operacinės aplinkos kompiliavimą, padeda klientams konfigūruoti lygiagrečią aplinką, įskaitant kompiliatorių ir operacinę aplinką, su jų pasirinkta aparatine įranga ir faktiniais poreikiais.
  • Valdymo platformos: operacinė sąsaja ir standartinė žiniatinklio sąsaja leidžia klientams stebėti įrangos būseną ir valdyti nuotoliniu būdu. Užduočių planavimo priemonė suvienija visų skaičiavimo išteklių valdymą ir stebėjimą.
    Programų optimizavimo paslaugos: įmonė QCT, kurios pasiūlymas įtrauktas į mūsų portfelį, pradėjo bendras laboratorijas su NVIDA ir INTEL. Bandymų metu įmonės įgijo nevienalytės migracijos ir derinimo patirties. Kiekvienais metais vykdomi mokymo kursai, kurių pabaigoje išduodami taikomųjų programų inžinierių sertifikatai.

This product group is based on the companies’ solutions:

Data Direct Networks (DDN) | StorCentric | Supermicro

Contact persons:

Lukasz Slupski

Pre-Sales Engineer
+48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl