Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Pramoninių tinklų stebėjimas

Mūsų sistemos daugiausia stebi IT tinklus. Tačiau jie turi daug pritaikymų pramoniniuose tinkluose. Šiuose sprendimuose naudojamos aparatinės sąsajos leidžia sujungti ir stebėti visus populiarius pramonės automatikos tinklus. Stovaris produktų dėka administratoriai, atsakingi už pramoninį eksploatavimą ir saugą, realiu laiku turi prieigą prie visų esamų jungčių ir įrenginių bei jų vizualizacijos.

Analizė ir stebėjimas vyksta tiesiai pramoninių tinklų viduryje ir pakraštyje (Edge Computing), kaip ir tipinėse IT sistemose. Tokiu būdu iš karto matome nepageidaujamą ryšį OT/IT tinkle. Analizės ir stebėjimo įrenginiai leidžia vizualizuoti srauto statistiką OT/IT tinkle, dažniausiai naudojant įmontuotą ir konfigūruojamą prietaisų skydelį, ir pasiekti tai per paprastą interneto naršyklę.

Stebėjimas ir anomalijų nustatymas

Paketų analizės, NetFlow charakteristikų panaudojimo ir koreliacijų taikymo dėka mūsų tiekėjų įranga leidžia aptikti nepageidaujamą valdymo sistemų veikimą ir blogus ryšius. Sistemos turi mechanizmus, leidžiančius naudoti išorinius veikimo modelius, sukurtus stebimam tinklui. Dauguma sprendimų turi dirbtinio intelekto (AI) ir analitinio mašininio mokymosi (ML) modulius, atsakingus už tinkle atsirandančių anomalijų aptikimą.

Tinklo stebėjimo programinė įranga

Siūlome specializuotą programinę įrangą pramoninių Ethernet tinklų diagnostikai, nuotolinei patikrai ir stebėjimui. Šis įrankis turi automatinio tinklo topologijos aptikimo, kelių potinklių diagnozavimo ir stebėjimo bei informavimo apie konkrečius įvykius funkciją. Šios sistemos taip pat turi galimybę nuotoliniu būdu konfigūruoti atskirus įrenginius ir pranešti apie tinklo būseną. Tinklo valdymas ir konfigūravimas standartiškai atliekamas per sąsają, per interneto naršyklę.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

 Advantech | LiveAction |  NetAllyProfiTAP

Kontaktinis asmuo:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
j.kupiec@stovaris.pl

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl