Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Darbo ergonomika

Šiais laikais darbas prie ekrano monitoriaus trunka vis ilgiau. Verta paminėti, kad ne biure, kur įprastai praleidžiame 8 valandas per dieną, grįžtame namo ir vėl įjungiame kompiuterį. Tai tolesnės minutės ir dažnai valandos, praleistos priešais ekraną. Daugelis veiksnių turi įtakos mūsų darbo efektyvumui, be kita ko, mūsų darbo vietos išvaizda ir patogumas, o ypač ergonomika. Monitorius, kurį naudojame darbe, daro didelę įtaką mūsų sveikatai. Netinkama padėtis kūno atžvilgiu ilgainiui gali sukelti įvairių sveikatos problemų, tokių kaip stuburo ar sąnarių degeneracija. Rodomo vaizdo kokybė turi didelę įtaką regėjimui. Renkantis tinkamą monitorių, reikėtų patikrinti, ar jame yra stovas, leidžiantis didelį reguliavimo diapazoną. Toks funkcionalumas leis užimti optimalią poziciją dirbant. Kai kurie rinkoje esantys monitoriai leidžia tik šiek tiek pakreipti ekraną į šonus arba vertikalioje plokštumoje. Taip pat yra pigių sprendimų, kuriuose nėra galimybės koreguoti.

„Stovaris“ pasiūlyme rasite ergonomiškų LG monitorių su tinkamu stovu „UltraFine Display Ergo“. LG Ergo buvo sukurtas profesionalams ir tiems vartotojams, kurie daug laiko praleidžia prie savo darbo stalo. Technologiškai pažangus ir ergonomiškas stovas su aukštu reguliavimo laipsniu leidžia vartotojams sukurti tobulai pritaikytas darbo vietas. Ergo monitorių galima pastatyti jums tinkamiausiu aukščiu, atstumu ir kampu. Padėkite LG Ergo monitorių jums tinkamiausioje padėtyje ir turėsite daug patogesnę ir subalansuotą darbo vietą.

Stovaris gaminių portfelyje rasite ir kitų įdomių sprendimų, kurie pagerina Jūsų darbo ergonomiką. Mūsų elektroninėje parduotuvėje, be kita ko, rasite:

  • FlexDesk ​​630 dokumentų laikikliai, leidžiantys lengvai „perjungti“ nuo spausdinimo klaviatūra prie rašymo ranka.
  • Ergo-Q 260 yra nešiojamas nešiojamojo kompiuterio stovas su albuminu (tik 7 mm storio sulankstytas). Stovas turi 5 skirtingus aukščio nustatymus, taip pat turi dokumentų laikiklį, kad būtų lengviau įvesti duomenis.

ergonomiškos pelės ir klaviatūros (Bluetooth ir laidinės) bei riešų atramos.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Bakker Elkhuizen | Calibrite | XP-PEN

Kontaktinis asmuo:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl

Tomasz Szukała

Financial Director
+48 222 484 000
t.szukala@stovaris.pl