Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Tvarkingi planšetiniai ir nešiojamieji kompiuteriai

Griežtus standartus atitinkantys planšetiniai kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai vadinami „tvirtais. Tai per menka, kai kalbame apie tokio tipo įrenginius. Jie skirti dirbti neįprastomis ir net labai sudėtingomis sąlygomis. IT skyriams tenka susidurti su iššūkiais dirbant ne biure, kur patogios sąlygos ne tik darbuotojams, bet ir naudojamai IT įrangai Planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių naudojimas lauke yra susijęs su papildoma rizika sugadinti įrangą ar prarasti duomenis. Dirbti tikrai sunkiomis sąlygomis galima, tačiau tam reikia visiškai skirtingos klasės sprendimai, todėl sukūrėme tvirtą gaminių asortimentą.

Šie įrenginiai turi karinio lygio MIL-810 ištvermės sertifikatą ir atitinka IP apsaugos standartus iki 65 lygio, atlaiko kritimą iki 1,8 m, gali veikti esant ekstremalioms temperatūroms, yra atsparūs žemam atmosferos slėgiui, druskos purslams, dulkėms ir sunkiems reiškiniams. lietus. Sustiprinti nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai (pvz., Durabook prekės ženklas) turi galimybę dirbti su baterija, net iki 24 valandų, jo nereikia įkrauti. Kai kuriuose modeliuose yra visiškai pasyvus aušinimas (nėra tradicinių ventiliatorių ar ventiliatorių), todėl jie yra ypač tylūs. Jie leidžia jums dirbti visomis savo galimybėmis lauke, bet kokiu oru.

Specialios programos apima karinį sektorių, policiją, statybas, geodeziją, pramonę, logistiką, ligonines ir remonto dirbtuves.

Nešiojamų kompiuterių, Ultrabook ir planšetinių kompiuterių asortimentas

„Stovaryje“ siūlomų nešiojamųjų kompiuterių ir planšetinių kompiuterių „Durabook“ šeima sukurta veikti atšiauriausiomis sąlygomis. Prietaisai sukurti taip, kad oras ar kitos išorinės sąlygos neribotų darbo. „Durabook“ yra tvirtų įrenginių prekės ženklas, priklausantis Taivano korporacijai „Twinhead International“, kuri jau 20 metų specializuojasi tvirtų prietaisų gamyboje.

Iš savo tvirtų nešiojamųjų kompiuterių asortimento galime pasiūlyti projektavimo, žvalgybos ar priežiūros darbams atlikti galingus, bet lengvesnius (sveriančius apie 1 kg) LG „gramų“ ultrabookus. Jie turi aviacijoje naudojamą magnio lydinio korpusą, kuris yra lengvas ir patvarus. Šio ultrabooko patvarumą patvirtina MIL-STD-810G karinio stiprumo ir patikimumo testas. Šis bandymas tiria septynis veiksnius, pradedant nuo atsparumo žemam slėgiui ir dulkėms iki karščio ir šalčio.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

Durabook  

Kontaktinis asmuo:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl