Select Page
Susisiek su mumis
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Juostų bibliotekos ir diskai

Išimamos laikmenos, naudojamos tokiuose įrenginiuose kaip juostų bibliotekos, puikiai tinka atsarginėms kopijoms – duomenų atsarginėms kopijoms ir duomenų archyvams – saugoti. Populiariausia išimama laikmena vis dar yra magnetinė juosta. Juostinė laikmena šiuo metu yra praktiškai vienintelė laikmena, kuri garantuoja saugų duomenų saugojimą ilgą laiką, net virš 30 metų. LTO technologija šiuo metu yra standartas pasaulinėje juostų bibliotekų kūrimo rinkoje. Naujausia versija: LTO-8 siūlo labai didelę vienos juostos talpą atsarginėms kopijoms: 12 TB duomenų be suspaudimo ir 30 TB su duomenų suspaudimu.

Magnetinės juostos – kokius privalumus turi jų pagrindu sukurta juostų biblioteka?
Magnetinė juosta – yra nuimama laikmena, priešingai nei stacionariai montuojama laikmena (pvz., HDD), pasižymi galimybe lengvai transportuoti ir laikyti saugioje vietoje;
Šiuolaikinė magnetinė juosta yra patogioje ir patvarioje kasetėje, kuri užtikrina patikimą saugomų duomenų apsaugą nuo išorinių poveikių transportavimo, naudojimo ir saugojimo metu;
Magnetinė juosta siūlo 30 metų archyvinį saugojimą;
turi minimalias skaitymo ir rašymo klaidas kuriant atsargines duomenų kopijas.

Rinkoje yra pavienių juostinių įrenginių, naudojančių LTO technologiją, taip pat automatizuotų juostinių bibliotekos sprendimų. Juose yra nuo vienos iki kelių dešimčių juostelių ir iki kelių šimtų kasečių kišenių/žurnalų.

„Tandberg/Overland“ juostinėse bibliotekose yra 1 disko automatiniai įkrovikliai, skirti 8 lizdams, ir 24 lizdų bibliotekos iki 2 diskų. Taip pat yra keičiamo dydžio juostų bibliotekos nuo 32 iki 560 lizdų ir iki 42 LTO diskų. Netgi tokio dydžio bibliotekose yra galimybė saugoti kelis šimtus TB duomenų.

Jei to nepakanka, SpectraLogic siūlo bibliotekas su praktiškai neribotu mastelio keitimu ir daugiau nei 10 000 lizdų ir daugiau nei 1 000 diskų. Maksimali magnetinės juostos siūloma talpa šiuo atveju skaičiuojama dešimtimis ar net šimtais PB. Visose juostinėse bibliotekose naudojamos LTO-6, LTO-7 arba LTO-8 technologijos ir SAS arba FC ryšio sąsajos.

Juostinių įrenginių duomenų perdavimo sparta jau seniai lenkia vieno standžiojo disko duomenų perdavimo spartą ir net viršija 1 TB/val. (vienas LTO-8 įrenginys). Dėl šios priežasties magnetinė juosta idealiai tinka kaip duomenų laikmena archyvavimo tikslais.

Taip pat jau beveik 10 metų rinkoje yra RDX įrenginių, saugojimo sprendimų naudojant kietuosius diskus su išimamomis kasetėmis. Su SuperSpeed ​​USB 3.0 sąsaja jis užtikrina iki 180 MB/s našumą, derindamas disko ir juostos saugojimo pranašumus už konkurencingą kainą. Tai daro juostų biblioteką efektyvesnę ir saugesnę tuo pačiu metu.

LTO-7 tape Tape libraries

RDX – privalumai

Platus talpos diapazonas: magnetinės juostos kietasis diskas, kurio talpa svyruoja nuo 500 GB iki 5 TB vienoje kasetėje.
Juostinės bibliotekos garantuoja greitą prieigą prie duomenų: Didelis duomenų perdavimo greitis ir greitas prieigos laikas, būdingas diskų įrenginiams, leidžiantis sukurti 162 GB per valandą atsarginę kopiją ir beveik akimirksniu atkurti failus.
Sąsaja: SATA, USB 3.0 arba USB 3+ (be atskiro maitinimo laido)
Saugesnė juostų biblioteka – archyvo tarnavimo laikas ilgesnis nei 10 metų.
Atspari smūgiams konstrukcija: labai patvari kasetė.

RDX sujungia juostinio atsarginio kopijavimo perkeliamumą ir patikimumą bei standžiųjų diskų greitį ir paprastumą. Kompaktiškuose vidiniuose arba išoriniuose diskuose naudojamos kišeninės RDX kasetės. Kiekviena magnetinės juostos kasetė yra tvirtas, mažas kietasis diskas; jūsų kompiuteris jį sklandžiai atpažįsta ir leidžia greitai pasiekti bei lengvai valdyti nuvilkimą.

RDX diskus gamina ir parduoda Overland/Tandberg Data.

Taip pat siūlomos RDX QuikStation tinklo bibliotekos su 4 arba 8 išimamais diskų įrenginiais, skirtais užtikrinti duomenų apsaugą SMB ir didelių įmonių aplinkoje. Jie yra prijungti per LAN ir naudoja iSCSI protokolą. Jie gali imituoti vieną didelį keičiamą diską arba juostelių biblioteką

Vis dar yra didelė vartotojų grupė, kuri saugo duomenis CD/DVD/Bluray optinėse laikmenose. Mūsų pasiūlyme yra optinių bibliotekų-jukeboxų su keliais DVD/Blu-ray įrenginiais ir žurnalais keliems šimtams CD/DVD/Blu-ray diskų.

Disk Cassette Tape Libraries

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

 Tandberg Data

Kontaktinis asmuo:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl