Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Profesionalūs monitoriai

Turėdami omenyje profesionalus, pristatėme savo gaminių asortimentą reikliems klientams skirtus monitorius – LG prekės ženklą. Jei norite maksimaliai padidinti produktyvumą ir suteikti savo darbo vietoje kitos praktinės naudos, naudokite monitorius su profesionaliomis matricomis. Ši sprendimų grupė yra pagrįsta trimis produktų linijomis:

LG UltraWide™ monitoriai

LG UltraWide (21:9) UltraWide monitoriai suteikia nuostabią patirtį, nesvarbu, ar žaidžiate, ar žiūrite filmus, ar naršote internete. LG UltraWide monitoriai leidžia patogiai dirbti su keliais langais vienu metu, nereikia naudoti sparčiųjų klavišų ALT+TAB arba dviejų mažesnių monitorių. Tokio sprendimo dėka paspartinsite savo darbą, o akys mažiau pavargs (joms nereikia prisitaikyti prie skirtingo atskirų monitorių ryškumo).

UHD 4K

Ši monitorių linija skirta profesionaliems grafikos dizaineriams ir žaidėjams. Dėl 4K Ultra HD (UHD) raiškos kiekvienas vartotojas įvertins jos savybes dirbdamas ir pramogaudamas savo kompiuteryje. Šie monitoriai siūlo 8,3 milijono pikselių, kad galėtumėte mėgautis aiškesniais, ryškesniais ir detalesniais vaizdais.

Verslo klasės IPS

LG IPS monitoriai leidžia patogiai dirbti su bendradarbiais, kad būtų geresnis produktyvumas. Dėl IPS matricos monitorius užtikrins puikią vaizdo kokybę ir gerą našumą žaidėjams. Šie monitoriai – tai optimali ir patogi aplinka darbui ir pramogoms. IPS – kone universalus sprendimas, leidžiantis patogiai dirbti biure, bet ir atlikti grafikos ar dizaino darbus.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonių sprendimais:

ASUS | Calibrite 

Kontaktinis asmuo:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Sales Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl