Select Page
Susisiekimo forma
Jei jus domina mūsų pasiūlymas, naudokite žemiau esančią formą ir užduokite klausimą mūsų specialistui.

Virtualus darbalaukis – PCoIP

Kas yra PCoIP?

PCoIP yra rodymo protokolas, fiksuojantis ir užkoduojantis visą pagrindinio serverio, į kurį „įdėtas“ įrenginys, darbalaukį, o tada rodomas kliento įrenginyje naudojant standartinį IP tinklą.

Kaip tai veikia?

Naudojant pažangų ekrano glaudinimą, PCoIP technologija leidžia reikliam klientui pasiekti virtualią darbo vietą su grafikos plokščių arba standartinių stalinių kompiuterių palaikymu kaip alternatyva standartiniam vietiniam darbo modeliui. Palaikoma daug fiziniams įrenginiams skirtų paslaugų, įskaitant klaviatūrą, pelę, USB prievadus, kelis monitorius, spausdintuvus, garso įrenginius ir tinkintų parinkčių rinkinį.

Pagrindinis PCoIP technologijos dalykas yra tas, kad suglaudinami, užšifruojami ir siunčiami tik pikseliai. Visas darbas vyksta darbo vietoje, o klientus pasiekia tik vaizdas pikselių pavidalu. Toks veikimo būdas užtikrina labai saugų keitimąsi duomenimis tarp šalių. PCoIP protokolas sukonfigūruotas taip, kad būtų užtikrinta, jog tai, kas yra pagrindiniame serverio darbalaukyje, puikiai atkartotų kliento matomą vaizdą. Šio tipo ekranas vadinamas be nuostolių atkūrimu. Tai labai svarbu daugeliui klientų, ypač tokiais atvejais, kaip medicininė diagnostika, kai klaidos gali tiesiogiai prisidėti prie žmonių sveikatos ar gyvybės praradimo, arba kuriant įvairių tipų laikmenas, pvz., filmus ar grafiką, kai pačiame vaizde yra gyvybiškai svarbios informacijos. vizualinė informacija.

Kam naudinga PCoIP technologija?

„Teradici PCoIP“ technologija naudojama daugelyje pramonės šakų, įskaitant: vyriausybę, švietimą, finansines paslaugas, sveikatos priežiūrą, naftą ir dujas, automobilius, žiniasklaidą ir pramogas, architektūrą, inžineriją ir statybą, gamybą ar dizainą.

„PCoIP Zero“ klientas

PCoIP klientas yra atskiras įrenginys, leidžiantis vartotojui prisijungti prie serverio ir dirbti virtualioje darbo vietoje. Pagrindinis tokio įrenginio elementas yra procesorius, specialiai sukurtas perduoti tik pikselius tarp vartotojo ir serverio, o ne duomenis, kaip tai vyksta klasikinėse darbo vietose.

Toks įrenginys paleidžiamas per kelias sekundes, yra visiškai apsaugotas nuo virusų, todėl jo gedimų dažnis yra labai mažas. „Zero Client“ įrenginiui reikia labai mažai priežiūros ir jį retai reikia atnaujinti, nebent būtų atliktas esminis bet kurio protokolo pakeitimas / atnaujinimas arba retkarčiais susijęs su BIOS atnaujinimas.

Pagrindiniai PCoIP technologijos pranašumai:

  • Apdorojimas pikselių lygiu reiškia, kad kiekviena programa veikia optimaliai,
  • Vaizdo skaidymas ir optimizuotas kelių kodekas užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę su efektyviu, be nuostolių ir optimizuotu pralaidumu,
  • Dinaminis tinklo pritaikymas automatiškai suteikia geriausią įmanomą paslaugą besikeičiančiomis tinklo sąlygomis,
  • Perduodami tik pikseliai, todėl duomenys išlieka saugūs ir niekada nepatenka iš tinklo/debesies.
  • Agnostic platforma leidžia diegti vietoje arba naudoti viešąją, privačią ar hibridinę debesų infrastruktūrą.

Ši produktų grupė yra pagrįsta įmonės sprendimais:

Teradici

Kontaktinis asmuo:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl