Select Page
AIC współpraca

Specializuotas Stovaris platintojas VAD bendradarbiauja su AIC, viena iš serverių platformų pramonės pradininkių. AIC teikia pažangiausias pasaulyje technologijas Intel procesoriais paremtiems serveriams kurti. Tai suteikia mums naujų galimybių verslo partneriams padidinti saugyklų sprendimų pardavimus mažų ir vidutinių įmonių infrastruktūros srityje.

AIC įtraukimas į bendrovės tiekėjų portfelį papildo dabartinį Stovaris serverių produktų asortimentą ir išplečia mūsų partnerių bei jų galutinių klientų pasirinkimo galimybes. Bendradarbiaudami su Stovaris, perpardavėjai ir sistemų integratoriai gali pasiūlyti savo klientams išsamią serverių pasiūlą.

AIC turi specialų vidinį projektavimo, gamybos ir patikros skyrių, todėl AIC sprendimai yra itin universalūs ir gali būti naudojami bet kokiame korpuse, tiek standartiniame, tiek individualiame. Nuo 1996 m. AIC išlieka šio sektoriaus lyderė, turinti mechaninės, elektroninės ir sistemų inžinerijos patirties, siekianti naujovių ir klientų pasitenkinimo. Pagrindinė būstinė įsikūrusi Taivane, AIC turi padalinių ir filialų JAV, Azijoje ir Europoje.

Labai džiaugiuosi susitarimu su AIC, nes mažų ir vidutinio dydžio organizacijų poreikiai įrengti savo serverinę nuolat auga. Tai suteiks mūsų verslo partneriams papildomų pardavimo augimo galimybių. Specializuoti AIC sprendimai užtikrina gerą kokybę ir patikimumą, kurių organizacijoms reikia eksploatuojant modernias duomenų centrų infrastruktūras. Šis susitarimas papildys mūsų siūlomų serverių platformų asortimentą produktais, skirtais partneriams kurti savo serverių pasiūlą, taip svarbią šiame besikeičiančių IT tendencijų amžiuje.

Paweł Waszniewski

Product Manager, Stovaris

Paklauskite mūsų specialisto apie AIC sprendimus:

 

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl